Google Play’e en iyi alternatif uygulama mağazası Aurora Store tamamen yenilendi

Aurora Mağazası Android kullanıcılarına bir Google Play Store’a alternatif mağaza, açık kaynaklı bir proje tarafından desteklenmektedir. Yıllardır Play Store’un en çok kullanılan alternatif mağazalarından biri olmuştur ve şimdilerde en çok tercih edilen mağazalardan birini almıştır. hikayenizdeki en büyük güncellemeler.

bu Aurora Store’un 4. sürümü şimdi indirilebilir, ve ana değişiklikler kullanıcı arayüzünde mevcut olup, artık Google uygulama mağazasınınkine çok daha benzerdir. Bu konudaki tüm değişiklikleri ve haberleri inceleyeceğiz. android uygulama mağazası.

Bir Android cihazda Aurora Mağazası.

Aurora Store v4’ün tüm haberleri

Uygulamayı ilk kez kurup açar açmaz, uygulamanın doğru olduğunu göreceğiz. kullanıcı arayüzü, Google Play Store’dan çeşitli özellikleri devralır. Ancak bulduğumuz bir çok daha özelleştirilebilir uygulama mağazasıdiğer şeylerin yanı sıra önceden tanımlanmış birkaç ton arasından vurgu rengini seçmenize veya farklı koyu tema stilleri kullanmanıza olanak tanır.

Mağazaya bu şekilde erişirken, bir kategorilere ayrılmış ana ekran, en popüler uygulama ve oyunlarla veya bizim için önerilen içeriklerle. bu mağaza yükleme süresi google play kadar yüksek değilancak uygulamaların sunulabilmesi için uygulamanın Google sunucularına erişmesi gerektiği düşünüldüğünde anlaşılabilir.

Uygulamanın 4.0 sürümü, önceki teslimatlarda bulunan işlevlerin büyük çoğunluğunu korur; Google hizmetlerine ihtiyaç duymadan uygulamaları indirin ve yükleyin –özellikle Huawei cep telefonlarında faydalı bir şey– veya daha önce satın aldığımız ücretli uygulamaları indirin. Ayrıca indirmek hala mümkün ülkemizde olmayan uygulamalar.

Google Play’de bulunmayan bir başka harika özellik de, Şu anda hangi uygulamaların ve oyunların indirimde olduğunu görün.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Aurora Mağazası nasıl indirilir ve kurulur

Mümkün Aurora Store’un en son sürümünü indirin projenin GitLab deposundan. Bu bir tamamen ücretsiz uygulama, kodu ücretsiz ve danışma için kullanılabilir. Uygulama ile uyumludur herhangi bir cihaz Android 5 Lollipop’a eşit veya daha büyük bir Android sürümüyle.

Uygulamayı yüklemek için indirilen APK dosyasını çalıştırmanız ve yüklendikten sonra Aurora Store’un çalışması için gerekli izinleri vermeniz yeterlidir. mümkün olsa da bir google hesabıyla oturum açuygulama ve oyun kataloğunu keşfetmek ve içeriği anonim olarak indirmek de mümkündür.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Google Play’e en iyi alternatif uygulama mağazası olan Aurora Store tamamen yenilendi girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…