Google Play’de ücretsiz olarak indirebileceğiniz en iyi 8 moda uygulaması

Moda, kibirli bir ifade olmanın ötesinde, bireysel ve kolektif kimlik insanın; bağlı olarak değişir kültür ve sosyal bağlam ait olduğumuz. Bununla birlikte, küreselleşme nedeniyle, eğilimlerin kanıtladığı gibi takip etmek mümkündür. moda uygulamaları.

Ve o kadar çok top modeller, ünlüler ve prestijli tasarımcılar sayısız kullanıcıya ulaşmanın en iyi yollarından birinin moda ve stil uygulamalarıdükkanlar, açık forumlar ve diğerleri ile danışmanlık görünüm ve yeni trendler nasıl birleştirilir.

Bu nedenle, moda dünyası dolu bilgi ve trendler bir şekilde kullanıcılara ulaşmasını sağlamak. Google Play’in sunduğu moda uygulamaları sayesinde, satın almakbirleştirmek, satmak, farklı tarzlarda görünümler giyin ve buluş kelime moda etkinlikleri.

Daha fazla bilgi: Giysi satın almak ve satmak için uygulamalar: saniyeler içinde satın alma veya satma

Bunlar Android için en iyi ücretsiz moda uygulamaları

  • ne giymek
  • chisimo
  • Bantoa: kıyafet, görünüm ve moda
  • kitap bakmak
  • 21 Düğme
  • vintajlı
  • Zara
  • Akıllı Dolap

Giyinirken tarzınız önemli değil: spor, gündelik, zarif veya avangart; vardır muhteşem uygulamalar onlar değerli parçaları birleştirmeyi öğrenmek için araçlartrendin ne olduğunu bilin, mağazaları, yerleri, fiyatları, zevkleri aynı olan insanları tanıyın ve bu şekilde öğrenmeyi öğrenin. duruma göre giyin.

ne giymek

Dijital gardırobunuz nereye giderseniz gidin size eşlik eder

sahip olabileceğiniz bir uygulamadır. sanal gardırop, dolabınızda bulunan her bir giysinin fotoğrafını çekmeniz yeterli, hepsi bu. Sen de yapabilirsin onları renklere göre düzenlebaskılar, markalar ve sezon. Bu, özellikle ne giyeceğinizi veya ne alacağınızı bilemediğinizde, giyinirken mantıklı olarak her şeyi kolaylaştıracaktır.

Aynı şekilde, yapabilirsiniz günlük kullanımın en iyi kombinasyonları sıradan insanların ve soyunma odalarını planla en son trendden esinlenerek Moda ve stil. Ücretsizdir ve Android cihazlar için kullanılabilir.

chisimo

Chicisimo moda ve stil için en iyi uygulamalardan biri

Giysilerinizi giydirmek için fikirler

İle birlikte chisimo Her an için sonsuz harika kombinasyonlar oluşturmayı öğrenebilir, diğer kızların birçok görünümünü size yardımcı olması için saklayabilirsiniz. gardırobunu düzenle ve sırayla tarzını paylaş diğer takipçilere ilham vermek için.

Bulacaksın günlük giyim modasıtarzı Zara veya Topshop pantolon, elbise, mont, ayakkabı ve diğer kıyafetleri birleştirmek için farklı markalardan muhteşem fikirler.

chisimo kıyafet alırken rehberiniz olacak, çevrimiçi mağazalarda ara bayanlar için pahalı veya ucuz. Hepsinden iyisi, albümlerinizi tüm görünüşlerini düzenle.

Bantoa: kıyafet, görünüm ve moda

Bantoa kıyafeti, görünüşü ve modası

Yeni görünümünüzü yaratın ve en son trendleri satın alın

İle birlikte bantoa seçebilirsiniz ayakkabı ve giyim Boyutlara, etkinlik türüne, sezona ve stile göre arama yapan çeşitli tanınmış çevrimiçi mağazalarda trend. Ayrıca, bazı moda tutkunları, istediğinizi elde etmeniz için size birçok seçenek sunacaktır. mükemmel görünüm her durum için.

Bu da yetmezmiş gibi koleksiyonlar ayakkabı, giysi ve aksesuarlar Toplum tarafından seçilirler. Bu yüzden zaman kaybetmeyin ve ücretsiz kaydolun, bir profil oluşturun ve günlük bulun yeni kıyafetler. Uygulama sizi bilgilendirecek satışta olan ürünler ve mağazaları ziyaret ederek özel indirimli kuponlar kazanacaksınız.

kitap bakmak

Moda için en iyi uygulamalar arasında Lookbook'umuz var

Moda ve stil trendlerini keşfetmek için uygulama

Açık kitap bakmak koleksiyonları bulacaksınız blogcular model görünüyor bir ay veya bir sezon boyunca trend olan, takipçilerine muhteşem son moda fikirleri.

Bu uygulama sayesinde yeni markalar edinebilecek, sonraki trendleri görebilecek ve kıyafetleri diğer üyelerle paylaşabileceksiniz. İle birlikte kitap bakmak kendi tarzını keşfedeceksin, duruma göre takım elbisemakaleler ve mağaza armatürleri yenilikçi.

21 Düğme

21 Düğme

Moda ve trendler sosyal ağı

Bu uygulamanın tasarımı, aşağıdakileri içerene benzer: Instagram; burada her kullanıcı yapabilir giydiğiniz kıyafetlerin fotoğraflarını ve bağlantılarını yayınlayın. Ayrıca, başkalarının söz konusu mağazaları ziyaret edebilmesi için örneğin fiyatları, renkleri ve ürünleri satın aldığınız mağazayı belirtebilirsiniz.

Vasıtasıyla 21 Düğme arasında seçim yapabilirsiniz stil çeşitlerizevkinize uygun ve doğrudan satın al orada belirtilen mağazalarda, tüm bunlar çok fazla çevrimiçi mağazada arama yapmak zorunda kalmadan.

vintajlı

yapmakmoda olmak ister misin ve aynı zamanda para kazanmak? İstediğiniz kıyafet alıp satmak iyi durumda ikinci el Her iki soruya da evet cevabı verdiyseniz, bu uygulama tam size göre. fotoğraf çekvideolar oluşturun, öğenin ayrıntılarını vererek yayınlayın, fiyatı yerleştirin ve uygulama sizin için satacak.

komisyon ödemezsiniz ve bir yapabilirsiniz çok öğeli paket. Ayrıca, ek ücret ödemeden kazançları bir banka hesabına aktarmak veya PayPal’ı kullanmak mümkündür. seninkini yarat boyutları ile profil, markalar ve takip ettiğiniz kişiler. Katalogda bulacaksınız çok stil fırsatlar ve uygulamada birçok arkadaşa.

Zara

temsil eden mükemmel bir uygulama İspanyol şirketi Zarauluslararası alanda tanınan kıyafet yapmak ve satmak erkekler, kadınlar ve çocuklar için rekabetçi fiyatlarla mükemmel kalite.

Teklifler güncellenmiş koleksiyonlar, çubuk okuyucugiysi ayrıntılarının boyutları, kompozisyonu, referans numarası ve gerektiğinde alınacak önlemlerin görüntüleri yıkama ve ütüleme. Ayrıca şunları içerir: markanın en son kampanyalarının videoları ve fotoğrafları. Ayrıca alışveriş yapabilir ve onları evde al veya yakındaki bir mağazada.

Akıllı Dolap

Lider olarak kabul edilir moda uygulamaları ve tarzı giyim, ayakkabı, cüzdan, çanta ve diğer aksesuarlar. onunla yapabilirsin dünya çapındaki mağazalardan satın alınsize moda mağazaları hakkında bilgi verir ve size en yakın olanlarını önerir.

Yeni tesisler hakkında bilgi alacaksınız, indirimler ve hediyeler fazla tarafından verilen özel 750 marka ve tasarımcı mağazası. Giysileri marka, kategori, fiyat ve diğer ayrıntılara göre sınıflandırmak için düzenleyebilirsiniz; birçok marka arasından kıyafet seç dolabınızı tarzınıza göre uyarlayın trend olan kıyafetlerle.

Göreceğiniz gibi, moda dünyası o kadar büyüleyici ve çok yönlü ki, bunlar ve diğerleri aracılığıyla moda uygulamaları Benzersiz bir görünüm yaratarak ve her durum için bir görünüm oluşturmayı öğrenerek kendi stilinizi seçebilecek, satın alabilecek, satabilecek veya tasarlayabileceksiniz.

Daha fazla bilgi: En iyi artırılmış gerçeklik uygulamaları: satın almadan önce kıyafetleri, makyajı ve hatta mobilyaları deneyin

Tarzınızı korumak için bu fikirleri beğendiyseniz, makyajınızı nasıl yapacağınızı öğrenmek için şu 7 uygulamaya göz atmayı unutmayın: püf noktaları, ipuçları ve öğreticiler. Ve eğer bir fotoğraf tutkunuysanız, mükemmel görünmelerini sağlayacak ipuçları ve püf noktaları ile nasıl selfie çekileceğini öğrenmek için bu kılavuza göz atın.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Google Play’de ücretsiz olarak indirilebilecek en iyi 8 moda uygulaması ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…