Google Play, Wi-Fi veya veri olmadan arkadaşlarınızla uygulamaları paylaşabilmeniz için ‘Yakındaki Paylaşım’ı başlattı

En çok beklenen özelliklerden biri Google Oyun mağazası burada. Şimdi yapabiliriz uygulamalarınızı Bluetooth veya Wi-Fi Direct aracılığıyla arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın. Geçen Aralık ayında duyurulan ‘Nearby Share’ entegrasyonu cep telefonlarımıza ulaşmaya başladı.

Google Oyun mağazası mızrak ‘Yakındakilerle Paylaş’ 24.0 (APK) sürümüne güncellemesinde. Şimdi İnternet bağlantısı artık gerekli olmayacak için uygulamaları ve güncellemeleri paylaşın sana yakın olan insanlarla

Uygulamaları Google Play ile paylaşın

Play Store Yakınlarda Paylaş

Bu yeni özellik şurada bulunur: Play Store > Uygulamalarım ve oyunlarım > Paylaş. Bu yeni sekmede şunları yapabiliriz: uygulamaları gönder veya al Yakındakilerle Paylaş ile.

Google Play'den cep telefonunuzla uyumlu olmayan uygulamalar nasıl indirilir?

Nearby ile uygulamaları paylaşın bizim gerektirir yakındaki insanları tespit etmek için konumbu nedenle, konumu etkinleştirmemiz ve ilgili iznini kabul etmemiz gerekecek.

Play Store Yakınlarda Paylaş

Bir veya birkaç uygulama göndermek için seçeneğe tıklamamız gerekiyor. ‘Göndermek’, paylaşılacak uygulamaları seçip gönder butonuna basarak onaylıyoruz. Bize en altta bir pencere gösterecek. yakındaki cihazlar. Daha önce ‘Al’ seçeneğine tıklayan kişinin cep telefonuna dokunuyoruz ve onay vermesini bekliyoruz. senkronizasyon kodu. Seçilen uygulamalar Bluetooth veya Wi-Fi Direct aracılığıyla paylaşılacaktır, böylece Wi-Fi veya veriye ihtiyacınız olmayacak.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/3c/5b/23/600eda894bd22fbb80/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/66/44/84/600edadb3bef07ad68/original/mini-9-trucos-android-rapido.jpeg»}

Google Play Store, paylaşacağımız uygulamaların boyutunu ve ardından aktarımın ilerlemesini gösterir. Başvurular alındıktan sonra, kullanıcının alınan uygulamaları veya güncellemeleri yüklemesi gerekecektir.

Play Store Yakınlarda Paylaş

Beklendiği gibi, Google Play Store yalnızca bize izin verir ücretsiz indirme uygulamalarını paylaşın. Ücretli uygulamalar listelenmez.

üzerinden | 9to5Google

– Haberler Google Play, Wi-Fi veya veri olmadan arkadaşlarınızla uygulamaları paylaşabilmeniz için ‘Yakındaki Paylaşım’ı başlattı aslen yayınlandı Android tarafından Cosmos.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…