Google Play Store'un web sürümü 7 yıl sonra tasarımını tamamen değiştiriyor: böylece deneyebilirsiniz

Google Play Store’un web sürümü 7 yıl sonra tasarımını tamamen değiştiriyor: böylece deneyebilirsiniz

Geçti yaklaşık yedi yıl Google Play Store’un web sürümünün son büyük yeniden tasarımından bu yana ve zamanın geçişinin çok etkili olduğuna şüphe yok. Bugün Play Store, Materyal Tasarım’da tanımlanan yeni tasarım hatlarına uyarlanmış bir arayüze sahip olmayan, ancak bunun yerine bir arayüz hala Google’ın 2014’te tanıtılan görsel dilini temel alıyor. Neyse ki, bu değişmek üzere.

bu Google uygulama mağazasının web sürümü tasarımını tamamen değiştirmeye başlıyor bazı ülkelerde başlıyor. Yeni arayüzü, mobil ve tablet versiyonuna çok daha benzer ve artık denemek mümkün.

2021'de Google Play Store'un yeni arayüzü.

Yeni Google Play Store arayüzü şimdilik yalnızca bazı ülkelerde mevcuttur.

Bu, web sürümündeki yeni Play Store’dur

Google’ın karar verdiğini anlamak için yeni arayüze bir göz atın mobil sürüm düzenini alve büyük ekranları hedefleyen bir biçime uyarlayın. Yeni arayüzün tüm grafik öğeleri, mobil Play Store’dan devralınmıştır. daha büyük, daha renkli simgeler, bol miktarda beyaz alan ve daha kolay gezinme için daha az menü.

Google Play'deki Uygulamalar

Yeni Google Play Store’un “uygulamalar” bölümü.

Bu anlamda artık tüm kısayollar en üstte yer alıyor. Araç çubuğundan oyunlar, uygulamalar, kitaplar ve filmler bölümlerine ve simgesine dokunarak erişebilirsiniz. profil fotoğrafı Sağ tarafta bulunan menüler de dahil olmak üzere diğer menülere erişmek mümkündür. yüklü uygulama kitaplığı.

Google Play'de Uygulama Kitaplığı

Yeni Google Play Store’da yüklü uygulama kitaplığı bu şekilde görüntülenir.

bu uygulamaların sayfaları da yenilendi, uygulamayla ilgili en alakalı bilgiler ve sağdaki simgesi için üstte daha fazla alan bırakarak. Bir sunum videosunun eşlik ettiği bu uygulamalar söz konusu olduğunda, söz konusu video ekranın tüm genişliğini kaplayacak ve söz konusu uygulama veya oyunun bir “fragmanı” olarak oynatılabilecektir.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Şimdilik, Google Play Store’un yeni tasarımı Güney Kore’de kullanıma sunuldu. Her şey, Google’ın günler içinde sürekli bir dağıtım gerçekleştireceğini gösteriyor. Ancak mağazanın yeni sürümünü denemek isteyenler, bu satırların sonunda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla bunu yapabilirler.

Yeni Google Play Store

Google Oyun

Google Play Store Alternatiflerini Google Play’e Güncelleyin Play Store’u herhangi bir mobil cihaza yükleyinGoogle Play’i Huawei’ye yükleyin

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz
  • Realme C11’in (2021) analizi: Her şeye sadece 100 Euro’ya sahip olabilir misiniz?
  • HAMMER 5 Smart, en basit ama aynı zamanda en sağlamlaştırılmış olanı test ettik
  • Huawei nova 9, analiz: Google’ın yardımı olmadan orta menzilde bir yer edinmenin zorluğu
  • Amazon Kindle Paperwhite (2021), inceleme: Her zamanki Kindle her zamankinden daha iyi
  • Amazon Fire TV Stick 4K Max incelemesi: Chromecast’e en iyi alternatif bir adım yükseldi
  • Xiaomi 11T, analiz: küçük kardeş akıcı ekranı ve 108 megapiksel ana kamerayı miras alıyor
  • Samsung WW90T684DLE/S3 çamaşır makinesi, analiz: cep telefonunuzun yardımıyla çamaşırları yıkayın (ve bunu yaparak tasarruf edin)

Giriş Google Play Store’un web sürümü 7 yıl sonra tasarımını tamamen değiştirir: böylece ilk kez Andro4all’da yayınlandığını deneyebilirsiniz.

Leave a Reply