Google Play Store yeniden tasarımını tüm dünyaya sunuyor: haberler bunlar

Birkaç ay süren testlerden ve çoğu kullanıcı için bekledikten sonra, Google Oyun burada. Resmi Android mağazası, etkinleştirmek için güncellendi. yeni arayüz değişiklikleri.

bu yeni google play store arayüzü Aşağıda göreceğimiz diğer yeni özelliklerin yanı sıra gezinme ve uygulama ayarlarını güncellediğinden, Google uygulamalarının geri kalanıyla daha güncel ve tutarlı bir deneyim sunmaya geliyorlar.

Play Store’daki yenilikler

Yeniliklere göz atmadan önce bu yeniden tasarımın önümüzdeki birkaç saat ve gün içinde herkes için aktif olacağını belirtelim ancak 24.7.28 (APK) sürümüne güncelleyerek uygulamanın önbelleğini güncelledikten ve temizledikten sonra yeni arayüzü zorlayabilirsiniz.

Toptan Google Play incelemeleri: Sahte incelemelerle bir uygulamanın notunu yükseltmeyi vaat eden hizmetler bu şekilde çalışır

Bulacağımız ilk yenilik, hamburger menüsünün (☰) Google hesabımızın avatarındaki gezinme menüsü. Artık uygulamalarımıza, oyunlarımıza, ödeme yöntemlerimize, bildirimlere ve ayarlarımıza erişmek için profil resmine tıklamanız gerekecek.

Google Play Store Yeni Arayüzü

İkinci yenilik, Play Store’un yapılandırmasında bulunur. Google ayarları yeniden tasarladı ve yeniden düzenledi. Artık bir düzen altında Genel, Kullanıcı Kontrolleri, Aile ve Bilgi bölümlerinde kategorize edilmiş görünüyorlar. açılır menüler bizi ilgilendiren seçenekleri genişletmek için.

{«videoId»:»x8074c7″,»autoplay»:true,»title»:»Görüntülü ARAMALAR için 11 ÜCRETSİZ PROGRAM ve UYGULAMALAR»}

Üçüncü yenilik yeni bölümde bulunur Toplamak yeni menüde bulduğumuz Orada dilek listemize, aile koleksiyonumuza ve Play Filmler ve Play Kitaplar uygulamalarına doğrudan erişimimiz olacak. Dördüncü ve son en önemli yenilik, artık doğrudan yeni menüden puanlarımızı görebiliyoruz. Oyun Puanları.

Google Play Store Yeni Arayüzü

Mağazanın geri kalan bölümleri, örneğin mağaza bölümü gibi değişmeden kalır. uygulamalarım ve oyunlarım, ki bu hala tamamen aynı. Birkaç gün önce gördüğümüz yeni “Uygulamaları ve cihazı yönetin” yeniden tasarımı hala test aşamasında görünüyor.

üzerinden | 9to5Google

– Haberler Google Play Store yeniden tasarımını tüm dünyaya sunuyor: haberler bunlar aslen yayınlandı Android tarafından Cosmos.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…