Google Play Müzik’e son veda: Uygulamalar listesinden gizlemenize izin verecek şekilde güncellendi

Google Play Müzik uzun süredir ölü ve gömülü durumda: uygulama çalışmıyor, yüklenen tüm şarkılar silindi ve mağaza geçen yıl kayboldu, ancak uygulama Android ile önceden yüklenmiş olarak geldiği için hala milyonlarca cep telefonunda. Google Play Müzik için en son ve muhtemelen son güncelleme Son vedasını etmek için gelir.

Bu, hizmeti kapattığınızdan beri açtığınızda görünen ekranı değiştiren, seçenekler ekleyerek küçük bir güncellemedir. google play müziğini uygulama listesinden gizle ve cihazınızda yer açmak için verilerinizi silin.

Google Play Müzik’in en son güncellemesi

Google, YouTube Music ile değiştirmeye karar verdiğinden beri Google Play Müzik işe yaramaz bir uygulama haline geldi: açtığınızda, görünen tek şey bunun yerine YouTube Music’i kullanmanız gerektiğini söyleyen bir pencere. Google’ın sahip olduğu Google Play Müzik’i mobil cihazlardan kaldırmanıza izin vermek için şimdi güncellendi Ya da en azından gizleyin.

Her zaman en iyisi ayrılır: 2020'de Android'de veda ettiğimiz 13 şey

Önümüzdeki birkaç saat içinde Google Play’de bulacağınız veya APK’sından indirip kurabileceğiniz 8.29.9112-1.W sürümü ile, üç yeni seçenek Google Play Müzik’ten kurtulmak için: uygulamayı gizleyin, tüm yerel verileri silin ve uygulama bilgilerini açın.

basmak uygulamayı gizle,Google Play Müzik artık uygulama çekmecesinde görünmeyecek ve Google Play’den bile yeniden başlatmanın bir yolu yok. Uygulama, evet, bölümde görünmeye devam ediyor Uygulamalar Android ayarlarından da açılamayacak olsa da.

Müzik çal

Öte yandan, seçenek Tüm yerel verileri sil Cep telefonunun deposunda kalmış olabilecek ve uygulamanın artık herhangi bir işlevi olmadığı için artık silemeyeceğiniz indirmeleri ve diğer verileri silmenize yardımcı olacaktır. Uygulama bilgilerini aç kendi adına, Google Play Müzik bilgilerini içeren sistem panelini açar.

Bu yeni seçenekler, zaten kendi başınıza yapamayacağınız bir şey değil. uygulamayı devre dışı bırakmaksüreç tam olarak sezgisel olmasa da, verilerini ortadan kaldıran ve mevcut uygulamalar listesinden gizleyen , bu nedenle, sahip olduğu sayısız Google uygulamasına göre – evet – ortadan kaldırmanın biraz daha kolay olduğu takdir edilmektedir. daha iyi bir hayata geçti.

üzerinden | 9to5Google

– Haberler Google Play Müzik’e son veda: Uygulamalar listesinden gizlemenize izin verecek şekilde güncellendi aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…