Google Play ile İnternet bağlantısı olmadan yakındaki bir cep telefonuna uygulamalar nasıl gönderilir?

Android’de, uygulamaları yüklemenin birçok yolu vardır, ancak ana yol hala Google Play’e gidip bunları indirmektir. Google mağazasında artık uygulamaları indirmenin yeni bir yolu var: Yakındakilerle Paylaş ile bir arkadaşınızın size göndermesini sağlayınİnternet bağlantısını kullanmaya gerek kalmadan.

Bazı uygulamalar çok fazla yer kaplayabilir, ancak veri planınızdaki veriler azalıyorsa bir arkadaşınız size yardımcı olabilir. Ya da daha iyisi, kablosuz: için yeni sistemle Google Play üzerinden uygulama gönderip alın.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/2c/35/45/601d78053bef0784c8/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/2e/67/e6/601d787a3bef078502/original/10-google-applications-that-could-have-triumphed-1080p.jpeg»}

Google Play ile bir arkadaşınıza uygulama gönderin

Bir arkadaşınıza kablosuz olarak bir uygulama göndermek için ve internet bağlantısı kullanmadanYakındakilerle Paylaşma ile başka bir şey göndermeye benzer bir süreçte diğer kişiyle küçük bir koreografi yapmanız gerekecek.

İlk adımlar her ikisi için de aynı olsa da, başvuruyu gönderecek kişiyle başlıyoruz. Google Play’i açmalı, menüyü ☰ açmalı ve uygulamalarım ve oyunlarım. Google Play’in yeni bir sürümüne sahipseniz, adla birlikte yeni bir sekme görünecektir. Paylaş. Bunu ilk yaptığınızda, bir bilgi penceresi göreceksiniz. Kabul edin ve ardından Göndermek.

Göndermek

Daha sonra, kullanmak için gerekli olan konuma erişmek için Google Play’e izin vermeniz gerekir. YakındakiPaylaş ve yakındaki cihazları bulun – daha sonra için göndermek istediğiniz uygulamaları seçin. Aynı anda birkaç tane seçebilirsiniz. Onlara sahip olduğunuzda, üstteki gönder düğmesine basın.

Gönder2

Bu noktada sıra diğer kişiye, yani mobil uygulamayı kim alacak. Bu kişi ayrıca Google Play’i açmalı, şuraya gidin: uygulamalarım ve oyunlarım ve Paylaş sekmesinde Almak.

Google Play Store: Android uygulama mağazası hakkında bilmeniz gereken 24 numara

Bu mobil yapacak yakındaki cihazlar tarafından görülebilir, böylece uygulamaların gönderileceği cep telefonları listesinde görünür. Bu pencerede cep telefonunuzun adı belirir ve başvuruları gönderen kişinin ekranında belirir.

Almak

Başvuruların alıcısını seçtikten sonra, her iki cep telefonunda da sayısal bir kod görüntülenecektir. Bu kodu herhangi bir yere girmek gerekli değildir, ancak aynı olduğunu doğrulamak için kullanılır. Yani, bir yabancıya değil, doğru kişiye başvuru gönderiyor ve alıyorsunuz.

Bu, başvuruları alacak kişinin kaç başvurunun gönderildiğini ve geldikleri cep telefonunun adını görebileceği zamandır. Tüm veriler doğruysa, düğmesine basmalısınız. Almakişlemin başlaması için.

kod

Ardından her iki cep telefonu da, en uygun gördüğü iletim sistemini (Bluetooth, Wi-Fi, NFC…) kullanan Yakındakilerle Paylaş özelliğini kullanarak bağlanacak ve iletişim kurmaya başlayacaklar. uygulamaları gönder. Aşağıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi bazı uygulamalar diğer cep telefonu ile uyumlu değilse gönderilemiyor.

Uygulamalar yüklü olmasa da otomatik olarak gönderilir. Bunları yüklemek istiyorsanız, düğmesine basarak manuel olarak yapmanız gerekecektir. Düzenlemek veya size aynı anda birkaç tane gönderildiyse, düğmesine basarak hepsini yükle. Buradan, süreç, Google Play’den bir şey indirdiğiniz zamankiyle aynıdır.

Sendapps

Google Play’de uygulamaları paylaşmak için cep telefonları bağlı olduğu sürece, uygulama gönderme her iki şekilde de çalışır. Yani alıcı, diğer kişiye göndermek için uygulamalar ekleyebilir ve bunun tersi de geçerlidir. İşiniz bittiğinde, basın bağlantıyı kes.

– Haberler Google Play ile İnternet bağlantısı olmadan yakındaki bir cep telefonuna uygulamalar nasıl gönderilir? aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…