Google Pixel 6 Pro: daha üstün özellikler filtrelenir ve tasarımı yeni resimlerde görülebilir

Yeni hakkında sızıntılar piksel 6 durmazlar Bu sabah kameralarının ilk detayları sızdırıldıysa, şimdi yeni bir sızıntı bize bir sonraki Google amiral gemisinin ne olacağına dair yeni görüntüler ve özellikler gösteriyor.

Her şey işaret ediyor Google yenisini başlatacak premium mobil Geçen yıl bu aralıktan ayrıldıktan sonra, yalnızca Pixel 4a ve Pixel 5 ile orta sınıf veya orta üst sınıf telefonları piyasaya sürdüler. Bugünkü sızıntıda varsayımla ilgili daha fazla ayrıntıya sahibiz. Piksel 6Pro.

Bu Pixel 6 Pro olurdu

Önceki sızıntıda zaten gördüğümüz gibi ve Android 12’de olduğu gibi, Pixel 6 ayrıca yeni bir tasarımın ilk çıkışını yapacakönceki nesillerin sürekli tasarımını geride bırakarak.

Android 12, bir sonraki büyük Android güncellemesi ve uyumlu cep telefonlarının tüm haberleri

Sızdırılan yeni görüntülerde, OnLeaks’in her birini daha doğru bir şekilde yeniden oluşturacağı arka kamerasının yeni modülünü daha ayrıntılı olarak görebiliriz. dört sensör: 50 MP ana sensör, 8 MP periskopik sensör, ultra geniş açılı sensör ve renk düzeltme sensörü.

Google Piksel 6 Pro

Bu yeni sızıntıda kameranızın ilk detayları da ortaya çıkıyor. Pixel 6 Pro’nun devasa bir ekranı olurdu. 6.67 inç OLED ve sözde 120HzÖn kamerası Pixel 4a ve Pixel 5’teki gibi sola değil ortalanmış olacak. Öngörülen boyutları 163.9 mm yükseklik, 75,8 mm genişlik ve 8.9 mm ve 11,5 mm kalınlık olacak.

{«videoId»:»x81e3ql»,»autoplay»:true,»title»:»ANDROID 12: BETA’NIN İZLENİMLERİ ve NASIL YÜKLENİR»}

Google Piksel 6 Pro

bu parmak izi sensörü ekrana entegre edilecek Ve hızlı şarj ve kablosuz şarj olurdu. Hala gizemini koruyan işlemcisi, belleği ve depolaması.

Google Piksel 6 Pro

Pixel 5’in sahip olduğu 8 GB RAM ve 128 GB depolama, bu nedenle Pixel 6 Pro en azından bu özelliklere sahip olmalıdır. Gizemli olan şey işlemcidir. Pixel 6 Pro’nun Google tarafından üretilen ‘Whitechapel’ işlemciyi de taşıyıp taşımadığı veya Qualcomm Snapdragon 888’e bahse girip girmeyeceği bilinmiyor. Yeni Pixel 6 Ekim ayında duyurulacak, bu yüzden hala aylarca söylenti ve sızıntılar var. .

Yoluyla | XDA-Geliştiriciler

– Haberler Google Pixel 6 Pro: daha üstün özellikler filtrelenir ve tasarımı yeni resimlerde görülebilir aslen yayınlandı Android tarafından Cosmos.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…