La VPN de Google One ya funciona en el iPhone

Google One VPN artık iPhone’da çalışıyor

Google One VPN artık iPhone'da çalışıyor

Google One’ın sahip olduğu eklemelerden biri, Google’ın bulut abonelik hizmeti bir VPN’dir. Bu VPN, abonelik hizmetinin başlangıcında başlatıldı, ancak yalnızca en yüksek ödeme yapan hesaplar tarafından erişilebilir olmasına rağmen, ardından Google’ın etkinleştirdiği gibi gezegenin farklı bölgelerine yayılmaya başladı.

Aslında, geçen Ağustos ayında, bu VPN sonunda İspanya’ya ulaştı, ancak yine de onu kökeninden karakterize eden sınırlama ile yaptı: yalnızca Android cihazlarda çalışıyor. Şimdi Amerikan şirketi iOS cihazlar için VPN’sini piyasaya sürmeye başladı bilebu nedenle Google One VPN zaten iPhone’da çalışıyor.

Google One VPN, şimdi iPhone’da

Google’ın VPN’i, daha önce de belirttiğimiz gibi, yalnızca şirketin 2 TB bulut depolama planları için kullanılabilir; bu, tüm sezon için ödeme yaparken iki ay tasarruf sağlayarak, ayda 9,99 Euro veya yılda 99,99 Euro için sözleşme yapılabilir. Şimdi, ek olarak, iPhone uyumlu işletim sistemleri listesine katılır ve umarım iPadOS ve MacOS bunu yakında yapacaktır.

Android veya iPhone cep telefonumuz için yedi ücretsiz VPN

Google’ın kendisi o sırada duyurdu yakında Windows ve Apple sistemleri için VPN desteğini ekleyecekti, ve görünüşe göre ikincisi zaten yerine getiriliyor. «Bugün VPN’yi iOS cihazlarda kullanıma sunmaya başlıyoruz. Android gibi VPN, iOS’taki Google One uygulaması aracılığıyla Premium planları (2 TB ve üzeri) olan Google One üyelerine sunulacak.“, şirket web sitesinde bir açıklamada belirtti.

“Son zamanlarda VPN’yi 10 ülkeye daha genişlettik: Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, İzlanda, İrlanda, Hollanda, Norveç, İsveç ve İsviçre. Ve zamanla daha fazla ülkeye yayılacağız.”

Aşamalı bir sürümden bahsettiğimiz için, Google One uygulamasındaki Google VPN’nin etkinleştirilmesi biraz zaman alacaktır, çünkü bu aktivasyonlar genellikle aniden meydana gelmezbu nedenle İspanya’da kullanıma sunulması için birkaç gün beklemek mantıklı olacaktır.

üzerinden | Google

– Haberler Google One VPN artık iPhone’da çalışıyor aslen yayınlandı Engadget Mobil Samuel Fernandez tarafından.

Leave a Reply