Google Nest Hub alarmlarını yeniliyor, Zoom ile entegre oluyor ve ‘Aile’ bölümünü ekliyor

bu google akıllı ekranlar yeni bir güncelleme mevcut. Birkaç ay önce yapılan yeniden tasarımın ardından Nest Hub’lar daha fazla iyileştirme ve yeni özellik aldı.

hakkında sürüm 1.52Gelişmiş Programı aracılığıyla bir aylık testten sonra bugün herkese istikrarlı bir şekilde ulaşan bir güncelleme Google Yuva Merkezi ve HubMax.

Nest Hub’daki yenilikler

ailesi için bu yeni güncellemede Google Nest Hub akıllı ekranlar esas olarak odaklanır alarmları yenilegörüntülü arama yapabilmek için başka bir hizmet ekleyerek ve ‘Aile’ sekmesini eklerken.

Google Nest Audio, analiz: 100 avroyu aşmadan ses kalitesinde büyük bir sıçrama

Yeni Nest Hub Alarmları

bu alarmlar arayüzü şimdi göstermek için atlıkarınca düzenini terk eden tüm alarmlar tek listemobilde de gösterildiği gibi.

Bir alarm oluştururken, tekrarlamayı konfigüre edebilmenin yanı sıra, alarmlarından birini seçin. 20 alarm sesi düşük, orta, güçlü veya doğal olarak sınıflandırılır, şimdi nihayet etkinleştirebilirsiniz gün doğumu çalar saat veya alarmı kapattıktan sonra günaydın rutininizi etkinleştirin.

Yeni Nest Hub Alarmları

bu gün doğumu çalar saat gün doğumunu simüle etmek için odamızdaki akıllı ampulleri yapılandırmamızı sağlar. Bu etkinin süresi 5, 10, 15, 20, 25 veya 30 dakika olabilir ve bir yatıştırıcı bir sesle ön alarm.

Google Nest Hub ile yakınlaştırma entegrasyonu bu güncellemeyle herkese geliyor. Artık ‘İletişim’ sekmesinde bu popüler iletişim hizmetinden görüntülü arama yapabilirsiniz.

NestHub

Son olarak, Google Nest Hub, şunları yapabileceğiniz yeni ‘Aile’ bölümünü etkinleştirir. yapışkan notlar ekle. İngilizce versiyonunda ayrıca etkileşimli hikayelere ve işleve sahip olacaktır. aile zili molalar, okuma zamanı, oyun oynama vb. gibi etkinlikleri duyuran ziller oluşturmak için…

üzerinden | 9to5Google

– Haberler Google Nest Hub alarmlarını yeniliyor, Zoom ile entegre oluyor ve ‘Aile’ bölümünü ekliyor aslen yayınlandı Android tarafından Cosmos.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…