Google Nest Hub (2. nesil) İspanya’ya geldi: uykuyu izlemek için Soli sensörlü akıllı ekranın fiyatı ve bulunabilirliği

Google patentli Soli teknolojisi, yeni Nest Hub ile ön plana çıkıyor. Şirket duyurdu Google Nest Hub 2’nin İspanya’ya gelişiuykuyu izlemek için hareket algılama ve ‘Uyku Algılama’ sensörlerini tanıtan ve bize nasıl uyuduğumuz ve uykumuzu nasıl iyileştirebileceğimize dair bir dizi istatistik veren akıllı ekranın ikinci nesli.

Bunlar, hoparlörünü iç modele kıyasla geliştiren ve komodini tamamlamak için uyuduğumuz yere yakın bir yerde bulunmayı amaçlayan 7 inçlik panelli bir cihaz olan yeni Google Nest Hub’ın (2. nesil) özellikleridir, akıllı bir çalar saat olun ve kablosuz olarak kontrol edilebilir ‘Motion Sense’ sayesinde.

Google Nest Hub (2. nesil) veri sayfası

Google Nest Hub (2. nesil)

EKRAN

İŞLEMCİ

HOPARLÖR

SENSÖRLER

MİKROFONLAR

LİMANLAR

BAĞLANTI

FİYAT

7 inç, 1.024 x 600 piksel

ARM Dört Çekirdekli 1.9GHz

1.7 inç sürücü hoparlörü

Motion Sense ile Solo

parlaklık sensörü

Sıcaklık sensörü

3 uzun menzilli mikrofon

gizlilik anahtarı

güç girişi

15W adaptör

kablosuz 802.11ac

Bluetooth 5.0

yerleşik Chromecast

99,99 €

Google daha iyi uyumanıza yardımcı olmak istiyor

{«videoId»:»x7zzh19″,»autoplay»:true,»title»:»Google’dan ikinci nesil Nest Hub ile tanışın»}

Google Nest Hub (2. nesil), en fazla 1,7 inç sürücülü bir hoparlör içerir. Orijinal Hub’dan %50 daha fazla bas, Google tarafından açıklandığı gibi. Netflix veya Disney+ gibi servislere erişebildiğimiz, Spotify gibi platformlardan müzik dinleyebildiğimiz HD çözünürlüklü yedi inç ekrana sahip bir cihazımız var.

Bir yenilik olarak, yeni Nest Hub, dokunmak zorunda kalmadan yalnızca elinizi ekrana yaklaştırarak içeriği duraklatmak veya oynatmak için hareketler ekler. Ancak ana özellik uyku izlemedir.

Google, Nest Hub 2’nin ekrana en yakın kişinin nasıl uyuduğunu analiz etmek için ‘Motion Sense’ kullandığını açıklıyor, kameraya ihtiyaç duymadan hareketinize ve nefesinize göre veya başka bir cihaz. ‘Motion Sense’, dahili mikrofonları ve ortam sıcaklık sensörü sayesinde, öksürme ve horlama gibi zemin rahatsızlıklarını veya odadaki ışık ve sıcaklıktaki değişiklikleri algılamayı vaat ediyor.

Google Yuva Merkezi 2

Uyku sensörü işlevi Google Fit ile senkronize edilebilir ve cep telefonunuzdan bir kişiselleştirilmiş uyku özeti. Mevcut veriler arasında, Amerikan Uyku Tıbbı Akademisi’nden bir bilim insanı ekibi tarafından yapılan kişiselleştirilmiş öneriler de yer alacak.

Gizlilik düzeyinde, Nest Hub, işlevin etkinleştirildiğini size bildirmek için ekrana görsel bir gösterge ekler. Ve tamamen isteğe bağlıdır, verileri ayarlardan silebilir veya fiziksel bir anahtarla kilitleme işlevi. Google tarafından açıklandığı gibi, ‘Motion Sense’ belirli bedenleri değil, yalnızca hareketi algılar ve öksürük ve horlamanın ses verileri yalnızca cihazın kendisinde işlenir.

Nest Hub (2. nesil) fiyatı ve kullanılabilirliği

İkinci nesil Nest Hub İspanya’ya ulaştı 5 Mayıs 2021’den itibaren 99.99 Euro’luk resmi fiyatla Google Store, Orange, MediaMarkt, El Corte Inglés, Fnac, Carrefour ve Google ürünlerinin bulunduğu diğer olağan zincirlerde satışa sunulacak. Google, İspanya ile birlikte yeni cihazının Avusturya, Belçika, Danimarka, İtalya, İrlanda, Hollanda, Norveç, İsveç ve İsviçre gibi farklı Avrupa pazarlarına geldiğini duyurur ve ABD, Fransa gibi pazarlarda haftalarca varlığını tamamlar. veya Almanya.

{«videoId»:»x80fepe»,»autoplay»:false,»title»:»Uykunun arkasındaki bilim ve vücudumuz üzerindeki etkileri»}

– Haberler Google Nest Hub (2. nesil) İspanya’ya geldi: uykuyu izlemek için Soli sensörlü akıllı ekranın fiyatı ve bulunabilirliği aslen yayınlandı Xataka Enrique Perez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…