Google, iOS’ta Chrome için Face ID ve Touch ID ile kilitli gizli sekmeleri test ediyor

Google, iOS için Chrome beta sürümünde çok ilginç bir özelliği test ediyor. Şirket, koruma eklemeyi planlıyor. Chrome’da gizli modda sekmeler için Face ID veya Touch ID. Başkalarının bu tür bir sekmeyi görmesinden korkmadan iPhone’umuzu ödünç vermemizi sağlayacak bir ek.

Google’ın güncellemeleri yeniden başlatması için Chrome’daki yeni özellikler

9’dan 5’eGoogle’dan bize şu anda yapılmakta olan yeni işlev hakkında bilgi veriyorlar. yemek pişirme beta sürümünde. iOS için Chrome sekmelere Face ID ve Touch ID koruması eklemeye hazırlanır gizli. Bu şekilde, onlara her erişmek istediğimizde kendimizi doğrulamamız gerekecek.

Chrome Ios Yüz Kimliği Gizli

Sekme, iPhone kilit açma sistemlerinden biri tarafından yetkilendirilmediği sürece bulanık kalacaktır. Bu, terminali diğer insanlara bırakmamızı sağlayacak bir işlevdir. tarayıcıya bu sekmeleri görmelerinden korkmadan erişmek için. Betaya dahil olmasına rağmen, yayına göre onu kontrol eden bir sunucu bileşeni olduğundan, tüm katılımcıların etkinleştirdiği görünmüyor.

iOS’taki Google uygulamaları iki aydan uzun süredir güncellenmedi. Her şey bunu gösteriyor hala etiketlemeyi benimsemeye hazırlanıyor Apple tarafından önerilen gizlilik. Kullanıcı verilerini kullanan tüm uygulamalar için gerekli bir özelliktir.

iOS 14'te varsayılan tarayıcı nasıl seçilir: Chrome ve DuckDuckGo ile test ettik

Aynı zamanda, bir Apple girişimi olan App Tracking Transparency’nin dağıtımıyla da aynı zamana denk geliyor. verilerimiz üzerinde daha fazla kontrol sağlamak uygulamalar tarafından. Bu özellik, bu bahar iOS 14.5 ile birlikte gelecek, bu nedenle Google, güncellemelerini yayınlamak için o zamana kadar bekliyor olabilir. Kesin olan, şirketin uygulamalarını ilginç özelliklerle geliştirmek için çalışmaya devam etmesidir.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Google, iOS’ta Chrome için Face ID ve Touch ID ile kilitli gizli sekmeleri test ediyor aslen yayınlandı elma küresi Eduardo Archanco’nun fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…