Google I/O 2021 etkinliğinin tarihini duyurdu: sanal olacak ve şimdi ücretsiz kayıt olabilirsiniz

en önemli olay Googleöncelikle geliştiricilere yönelik, 2019’daki son baskısını tuttuktan sonra bu yıl geri döndü. Geçen yıl, ilk dalganın belası nedeniyle şirket, sanal etkinliği de dahil olmak üzere Google I/O 2021’i iptal etti.

Bu yıl, beklendiği gibi, Google I/O 2021 uzak olacak. Şirket için henüz büyük yüz yüze etkinliklerin zamanı değil ve bu nedenle MWC 2021’e de katılmayacaklar.

Google I/O 2021 sanal olacak

Google Developers ekibinde her zaman olduğu gibi, yeni I/O etkinliğinin resmi duyurusundan saatler önce, kullanıcıları neyle ilgili olduğunu keşfetmeye teşvik etmek için sosyal ağlarda bir bulmaca yayınladılar.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Bilmeceyi çözerken, tarihin duyurulması Google G/Ç 2021hangisi olacak 18-20 Mayısçevrimiçi ve herkes için ücretsiz olmak.

Google IoT 2021

İle dijital deneyimden en iyi şekilde yararlanın Google I/O, atölyelere, sohbete, Soru-Cevap oturumlarına ve geliştirici profili rozetleri gibi özel içeriklere erişmek için ücretsiz kayıt gerektirir.

{«videoId»:»x7zji6q»,»autoplay»:true,»title»:»COVID19 geçirdiyseniz veya yeni AŞI olduysanız BAĞIŞIKLIK ne kadar sürer»}

https://platform.twitter.com/widgets.js

Bulmacayı başlattıktan ve ilk kullanıcılar tarafından çözüldükten saatler sonra, Sundar PichaiGoogle CEO’su, zaten tarihini açıkladı Google G/Ç 2021 herkes için ücretsiz bir sanal etkinlik olacağını bildiriyor.

içinde Google G/Ç 2021 Android 12’nin ilk herkese açık beta sürümü bizi bekliyor ve şirketin ürünlerinde, örneğin google asistanı, Google Fotoğraflar, haritalar, Sürmek ve ortak. Bu yıl herhangi bir yeni cihazın duyurulması beklenmiyor. Bir sonraki Piksellerin sonbaharda olması bekleniyor.

– Haberler Google I/O 2021 etkinliğinin tarihini duyurdu: sanal olacak ve şimdi ücretsiz kayıt olabilirsiniz aslen yayınlandı Android tarafından Cosmos.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…