Google Haritalar navigasyonu pusulayı alır: işte böyle çalışır

Bu haftanın başlarında takım Google Haritalar Yakında uygulamasına gelecek olan diğer yeni özelliklerin yanı sıra ‘Live View’ iç mekan, ekolojik rotalar, hava kalitesi gibi haberleri duyurdu, ancak bundan bahsetmedi. iki yıldan uzun bir süre önce kaybolduktan sonra geri dönen eski bir işlevsellik.

hakkında pusula en navigasyon modu 2019’un başında kaldırılan ve Google destek sayfası tarafından geri dönüşü açıklanan Google Haritalar’dan.

Ocak 2019’da Google Haritalar navigasyon pusulası kaybolmaya başladığında, kaybolmasından memnuniyetsizliğini gösteren onu kurtarmak isteyen birkaç kullanıcı yoktu. İki yıl sonra, Google nihayet kullanıcıları dinler ve pusulayı kurtarır.

Android için Google Haritalar: en yaygın sorunlar ve çözümleri

Bu, Google Haritalar navigasyonundaki pusula

Google Haritalar Pusula Android

Google Haritalar’ı güncellediyseniz, şimdi navigasyona başladığınızda yeni pusula simgesisesli uyarıları susturma seçeneğinin hemen altında ve etkinleştirdiyseniz bir olayı veya müzik çaları bildirmek için düğmenin üzerinde.

{«videoId»:»x7znc6u»,»autoplay»:true,»title»:»Google Haritalar’da SÜRÜŞ MODU NASIL ETKİNLEŞTİRİLİR | Engadget’ın Temelleri»}

Bu seçenek yalnızca kuzeyin nerede olduğunu bil, ancak iki davranış sunar. Varsayılan olarak, pusulanın kırmızı okla haritanın nerede olduğunu göstermek için bizim yönümüze göre döndüğü normal bir pusula gibi çalışacaktır. Pusulayı tıklarsak harita kuzeye dönük olarak gösterilecektir.dönmeyi ve eğilmeyi durdurur, sadece bizim konumumuza odaklanır.

Haritalar - Navigasyon ve toplu taşıma

Haritalar – Navigasyon ve toplu taşıma

üzerinden | 9to5Google | AP

– Haberler Google Haritalar navigasyonu pusulayı alır: işte böyle çalışır aslen yayınlandı Android tarafından Cosmos.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…