Google Fotoğraflar'ın yeni ücretsiz ve sınırsız planı olacak... yalnızca Pixel cep telefonları için

Google Fotoğraflar’ın yeni ücretsiz ve sınırsız planı olacak… yalnızca Pixel cep telefonları için

1 Haziran itibariyle, Google Fotoğraflar ücretsiz sınırsız fotoğraf ve video depolama planınızı kaldıracak, zorlayarak ödemek Google’ın bulut görüntü yönetimi uygulamasını kullanmaya devam etmek isteyenlere Google One aboneliği için 15 GB ücretsiz depolama alanı şirketin sunduğu şey. Ancak hepsi kaybolmayabilir.

Google Fotoğraflar uygulamasının en son sürümünün kodunu inceleyen 9to5Google çalışanları şunu keşfetti: Google, Google Fotoğraflar’da yeni bir ücretsiz plan uygulamak için çalışıyorücretli bir aboneliğe gerek kalmadan sınırsız resim ve video depolamasına izin verir.

Android için Google Fotoğraflar uygulaması.

Google Fotoğraflar’ın yeni ücretsiz planı, resimlerin kalitesini düşürecek

Google Fotoğraflar’ı bir süredir kullananlar bilirler ki, başlangıcından bu yana, platform şu olanaklara sahiptir: iki depolama planı arasında seçim yapın. Bunlardan biri şu imkanı verir: görüntüleri orijinal kalitede saklayınve Google’ın “Yüksek kalite” olarak adlandırdığı bir diğeri, Google’ın ağırlığı azaltan ve işgal eden kendi algoritmaları aracılığıyla kalitesini biraz düşürür. saklanan aynı sayıda görüntü ile daha az alan.

Google Fotoğraflar uygulamasının 5.41 sürümünde, bir kişinin geldiğini belirten metin dizeleri bulundu. üçüncü plan“depolama tasarrufu” olarak adlandırılır. Uygulama kodunda Google, çözünürlükteki azalma sayesinde görüntülerin “biraz azaltılmış kalitesini” kullandığını belirterek bu plana atıfta bulunuyor.

En önemli şey, Google’ın bir ücretsiz ve sınırsız plan görüntü depolama Ancak, bir hakkında konuşuyoruz yalnızca Google Pixel cihazlarında kullanılabilecek plan özel bir işlev olarak.

şimdilik belli değil Bu yeni Google Fotoğraflar depolama planının gelişi ne zaman gerçekleşecek?, ancak başka bir rakip model yerine bir Google Piksel seçerken kesinlikle bir teşvik olabilir. kadar açık bir çekicilik değildir. ücretsiz ve sınırsız orijinal kalitede depolama Google’ın orijinal Piksellerle birlikte tanıttığı, ancak bu bir şey.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Google Fotoğraflar yeni bir ücretsiz ve sınırsız plana sahip olacak… Andro4all’da ilk kez yalnızca Pixel cep telefonları için yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…