Google Fotoğraflar’ın bu 2 yeni işlevi videolarınızda çok işinize yarayacak

Google’ın sahip olduğu birçok uygulama Gmail veya Google Haritalar gibi günlük hayatımızda çok yararlı olan, ancak şüphesiz bunlardan biri kullanıcıların en çok değer verdiği Akıllı görsel arama özelliği sayesinde, yeni eklenen Google Fotoğraflar konu video oynatırken bize artı kazandıracak iki yeni işlev.

Bu yeni Google Fotoğraflar özelliklerini denemeyi bırakamazsınız!

Bunlar, Google Fotoğraflar’ın en son güncellemesine eklediği iki yeni işlevdir.

Android alt forumunda Reddit’te bir kullanıcı tarafından paylaşılan bilgileri tekrarlayan XDA-Developers’ın meslektaşları sayesinde şunu öğrendik. Google Fotoğraflar son güncellemesinde, bize izin verecek iki yeni yardımcı programı dahil etti. bize oldukça tanıdık gelen iki hareketi kullanarak videoları yakınlaştırın.

Daha fazla bilgi: Google Fotoğraflar’ı yanlış kullanıyorsunuz: bu gizli hareket, galeride daha hızlı hareket etmenizi sağlar

Son aylarda Amerikan devi, Google Fotoğraflar’a makine öğrenimine dayalı bir işlev olarak birkaç yeni özellik ekledi, böylece fotoğraflar 3 boyutlu görünüyorsize yardımcı olacak bir harita zaman çizelgesi fotoğrafları konuma göre düzenle çekildikleri ve tamamen kullanıcı arayüzü tabletlerle uyumludur.

Az önce dahil edilen son işlev, videoları yakınlaştırmamıza izin veren iki harekettir. Her şeyden önce, videoya iki kez dokunursaktıpkı YouTube’da yaptığımız gibi, klibi tam ekrana sığdırabiliriz ve ikinci olarak, yaparsak klasik çimdik hareketi videonun bir bölümünü yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabiliriz.

Bu yeni işlevler mevcut Google Fotoğraflar sürüm 5.27zaten çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılabilir.

Daha fazla bilgi: Bu Google aracıyla fotoğraflarınızı sanat eserlerine dönüştürün

Bu haberleri henüz almadıysanız Play Store’u kontrol edin. bekleyen herhangi bir güncelleme Google Fotoğraflar uygulamasından.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Google Fotoğraflar’ın bu 2 yeni özelliğinin videolarınızda çok faydalı olacağı girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…