Google Fotoğraflar zaten ‘premium’ seçenekler sunuyor: Google One aboneleri için yeni filtreler

Google Fotoğraflar kısa süre önce uygulamasına “premium” düzenleme seçenekleri ekleyeceğini doğruladı ve bu özellik zaten mevcut: düzenleyici, portre ışığı ve bulanıklık (bokeh) içerir şimdiye kadar yalnızca Google Pixel sahipleri tarafından kullanılabiliyordu. Yalnızca Google One planı olan Fotoğraflar kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

En ünlü ve en çok kullanılan Android uygulamalarından biri, ücretsiz kullanımını önemli ölçüde kısıtlama yolunda: Mayıs 2021’in sonunda sınırsız depolama alanının sona ermesiyle birlikte, mobil kamera rulosunu kaydetmek için Google Fotoğraflar’ı kullananların yalnızca 15 GB’ı olacak. onların parmak uçları. için her şey Google One planlarını artırın; Fotoğraf düzenleyicide yapılan son ayarların eklendiği hareket. Daha iyi portreler için ne istiyorsunuz? Bir Google planına abone olun.

Yalnızca Google One aboneleri için Portre Işığı ve HDR

Google Fotoğraflar Efektleri

Şimdiye kadar, bir Google Pixel sahipleri, kırpma araçları, otomatik geliştirme ve manuel ayarlamaların yanı sıra, bir fotoğraf düzenleyicinin keyfini çıkardılar. Google ayrıca portreleri düzenlemek için birkaç özel araç içeriyor: aydınlatma ve bulanıklık. Her ikisi de şirketin yapay zekası sayesinde profesyonel bir etki elde ediyor. Ve neredeyse herkesin kullanımına açık olmaları harika bir haber.

Google Fotoğraflar: Fotoğraflarınızı yönetmekten en iyi şekilde yararlanmak için 32 püf noktası (ve bazı ekstralar)

Şu tarihte başlayan bir Google One planına abone olanlar 100 GB için 1,99 Euro, Google Fotoğraflarındaki Piksellerin düzenleme araçları zaten parmaklarının ucunda. Her ikisi de resim düzenleyicide, ‘Ayarla’ seçeneklerinde bulunur. Google Fotoğraflar’ın iki yeni seçeneği turuncu bir nokta ile vurgulaması için söz konusu düzenleyiciye gitmeniz yeterli.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/61/a3/f3/5fad6a9a3bef075596/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/60/c1/92/5fad6bf84bd22f45b8/original/mini-google-fotos.jpeg»}

Portre ışığının ve bulanıklığın görünmesi için Google Fotoğraflar uygulamasını güncellemeniz gerekmez: Google bunları uzaktan etkinleştirir kullanılan hesabın bir Google One aboneliği olduğu sürece. Aslında, bu promosyon zaten Google One’ın “Avantajlar” bölümüne yansıtılmıştır. Google ile ek depolama alanı sözleşmesi yaptıysanız, yeni efektleri portrelerinize uygulama fırsatını yakalayın: neredeyse sihirli bir aydınlatma elde ederler.

– Haberler Google Fotoğraflar zaten ‘premium’ seçenekler sunuyor: Google One aboneleri için yeni filtreler aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…