Google Fotoğraflar sonunda video düzenleyicisini başlattı: zaten uygulamada olan kırpma, görüntü ayarlamaları ve hatta filtreler

Google Fotoğraflar’da video düzenleme zaten neredeyse fotoğrafçılık kadar çok seçeneğe sahip: yeni düzenleyici tüm kullanıcılara genişliyor. Gelişmiş görüntü ayarı, video kesim sahnesinde çizim… Çoğu ihtiyacı karşılamak için mükemmel.

Google, ünlü Fotoğraflar uygulamasında ilginç haberleri duyurdu: fotoğraf rötuş işlevleri ödül Google One’a abone olan kullanıcılar ve bir daha önce iOS’ta piyasaya sürülen eksiksiz video düzenleyici. İlk yenilik bir aydan biraz fazla bir süredir aramızda, bu yüzden ünlü editörün uygulamalarımıza gelmesini bekliyorduk. Ve zaten büyük ölçüde genişliyor: Google Fotoğraflar’a giderseniz, videolarınızı daha büyük ölçüde düzenleyebilirsiniz.

Video düzenleyici neredeyse video düzenlemeye eşit

Google Fotoğraflar Video Düzenleyici

Google Fotoğraflar’daki en son güncellemeyle şirket, Android’deki iki içerik arasındaki dengesizliğe nihayet bir son verdi: fotoğraf düzenleme zaman içinde çok yönlülük ve karmaşıklık kazanmış olsa da, video düzenlemenin yalnızca Bir kareyi video çekimi olarak kırpın, düzeltin ve dışa aktarın. Yeni editörle bu tamamen değişiyor.

Google Fotoğraflar: Fotoğraflarınızı yönetmekten en iyi şekilde yararlanmak için 32 püf noktası (ve bazı ekstralar)

Google Fotoğraflar artık videoları yalnızca kırpma ve çerçeve dışa aktarmada düzenlemenize izin vermiyor, aynı zamanda mümkün resim ayarlarını özelleştir. Yenilikler arasında şunlar yer alıyor:

  • video kırpma. Artık düzlemi manuel olarak kırpabilir ve ayrıca otomatik kırpma uygulayabilirsiniz; 4:3, 16:9 veya kare gibi.
  • perspektif düzeltme. Görüntünün köşelerini ayarlayarak videonun perspektifini düzeltmek artık mümkün.
  • Tam Görüntü Ayarı. Video düzenleyici, parlaklık, kontrast, beyaz nokta, vurgular, gölgelerin özelleştirilmesini başlatır, siyah noktanın, doygunluğun, sıcaklığın ayarlanmasına izin verir, Google Fotoğraflar, videonun genel tonunu ve insanların ten tonunu değiştirmenize olanak tanır, ayarlayabilirsiniz mavi renk tonu (gökyüzü için ideal) ve ayrıca görüntüye vinyet uygulayın.
  • video filtreleri. Fotoğraf uygulamalarında olduğu gibi, Google Fotoğraflar artık videolara filtre uygulamanıza izin veriyor. Canlı renklerden monokroma kadar farklı önceden ayarlanmış gölgeler.
  • Videolarda çizim yapmak. Kayıtlarınızda bazı karalamalar yapmaya ne dersiniz? Google Fotoğraflar’ın ‘Ek Açıklama’ işleviyle bunları zaten yapabilirsiniz.

{«videoId»:»x7ziu5m»,»autoplay»:true,»title»:»GOOGLE ÜCRETLİ FOTOĞRAFLAR_ SONSUZ FOTOĞRAF KATALOĞUNA ELVEDA»}

Yeni Google Fotoğraflar video düzenleyicisi birçok kullanıcının kullanımına sunuluyor. 5.35 sürümüne güncelledikten sonra bize göründü, ancak yalnızca birkaç telefonda: yeni düzenleyicinin etkinleştirilmesi cep telefonuna ve hesaba bağlıdır. Görünmezse, APK’yı indirmeyi ve ardından uygulama verilerini silmeyi deneyebilirsiniz. Belki bu adımları zorlayarak video düzenleyici Google Fotoğraflarınızda görünür.

Google Fotoğraflar

Google Fotoğraflar

– Haberler Google Fotoğraflar sonunda video düzenleyicisini başlattı: zaten uygulamada olan kırpma, görüntü ayarlamaları ve hatta filtreler aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…