Google Fotoğraflar sonunda bir video düzenleyici içerir ve ödeme yapan kullanıcılar için özel seçenekler ekler

Google Fotoğraflar uygulaması, resimleri görüntülemenin ve düzenlemenin çok ötesine geçiyor: şirket artık yazılıma bir video düzenleyici içeriyor. Kontrast ayarı, aydınlatma, filtreler… Ve beklenen söylentiler sonunda gerçekleşti: Google One aboneleri Fotoğraflar’da özel avantajlara sahip olacak.

Belki de Google Fotoğraflar kullanıcıları, şirket yüksek kaliteli görüntüler için sınırsız depolamanın sona erdiğini doğruladığında bir aksilik yaşadı, ancak mükemmel bir seçenek olmaktan çıkmadı. fotoğraf galerisi ve yedekleme (her Google hesabı için 15 GB ile sınırlı olsa bile). Aslında, Fotoğraflar, eksiksiz bir resim düzenleyiciden daha fazlasını içerecek şekilde seçenek yelpazesini genişletiyor. Şimdi, Google, söz konusu fotoğraf düzenleyiciyi tıpkı iOS uygulamasında olduğu gibi videoya eşitlemeye karar verdi.

Video düzenleyici, fotoğraf düzenleyiciye eşittir

Şimdiye kadar yalnızca video içeriğinde düzenleme destekleniyordu belirli bir görüntü karesini kırpın, sabitleyin, döndürün ve dışa aktarın. Yeni Google Fotoğraflar ile, söz konusu düzenleyici, resim düzenleme ile neredeyse aynı güç ve özellikleri kazanıyor. Yani, kişiselleştirilmiş bir video ayrıntılı olarak elde edilene kadar çok sayıda görsel parametreyi değiştirmek mümkündür.

Google Fotoğraflar: Fotoğraflarınızı yönetmekten en iyi şekilde yararlanmak için 32 püf noktası (ve bazı ekstralar)

Tüm videoya uygulanacak farklı filtreler, görüntü parametre ayarları (pozlama, kontrast, doygunluk…), videonun beklenenden daha fazla kırpılması (önceden mevcut olan çekimin değil), perspektif değişikliği ve daha birçok seçenek : Google Fotoğraflar, video düzenleme için harika bir araç olmayı başarıyor. Ve arayüz son derece basit olduğu için ileri düzeyde bilgiye ihtiyaç duymadan.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/61/a3/f3/5fad6a9a3bef075596/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/60/c1/92/5fad6bf84bd22f45b8/original/mini-google-fotos.jpeg»}

Google Fotoğraflar’a dahil edilen en son değişiklik, Pixel’in gelişmiş seçeneklerini uygulamanın yüklü olduğu diğer cep telefonlarına getiriyor. yalnızca Google One abonesiyseler (ayda 1,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla). Bu ekstra seçeneklerle aboneler portreler için bulanıklık ayarına ve portreler için de aydınlatma kontrolüne sahip olur. Google Fotoğraflar’ın zaten tüm cep telefonları için standart olarak dahil ettiği ayarların geri kalanı korunur.

iOS’ta zaten mevcut olan yeni video düzenleyici, Önümüzdeki birkaç hafta içinde Android’e gelecek. Google One aboneleri için iyileştirmeler bugünden itibaren tüm kullanıcılara ulaşacak. Bulanıklık ve portre aydınlatması, Google Pixel sahiplerine ücretsiz olarak sunulmaya devam edecek.

Daha fazla bilgi | Google

– Haberler Google Fotoğraflar sonunda bir video düzenleyici içerir ve ödeme yapan kullanıcılar için özel seçenekler ekler aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…