Google Chrome’daki son sekmeler başka bir cihazda nasıl görüntülenir?

Google Chrome, Android için en popüler tarayıcıysa, bunun bir nedeni vardır. Ayrıca çoğu terminalde önceden kurulu olarak geldiği için, Chrome, birçok gelişmiş özelliği için başarılıdır örneğin, Google hesabınızı kullandığınız farklı cihazlarda açık olan son sekmeleri görmenizi sağlar.

Bu, gün içinde farklı cihazlar kullandığınızda özellikle yararlı bir işlevdir: ana cep telefonu, bilgisayar, tablet ve hatta ikinci bir akıllı telefon. Böylece son ziyaret ettiğiniz sayfaları, yaptığınız cihazı yanınızda bulundurmak zorunda kalmadan tekrar ziyaret edebilirsiniz. nasıl olduğunu öğrenelim google chrome’daki son sekmeleri başka bir cihazda görüntüleyin.

Başka bir cihazda olsanız bile, Google Chrome’da son sekmeleri görebilirsiniz.

Son Google Chrome sekmelerini başka bir cihazda görüntüleyin

Google Chrome, bir çok sayıda fonksiyon, en normal şey, tarayıcının günlük kullanımında yalnızca en temel olanlara fayda sağlamamızdır. Yeni sekme açın, geçmişi görüntüleyin veya bir web sayfasını paylaşın bu en popüler araçlardan bazılarıdır.

Ancak, farklı bölümlerini araştırırsak Google Chrome daha eksiksiz kullanılabilir. Daha ileri gitmeden, diğer sekmelerden yeni açılan sekmelere ulaşabilirsiniz. Google hesabınızı kullandığınız cihazlar.

Daha fazla bilgi: Google hesabınızı hangi cihazların kullandığını nasıl anlarsınız?

Cep telefonunuzu kullanıyorsanız ve yakın zamanda ziyaret ettiğiniz bir web sitesini bilgisayarınızdan tekrar ziyaret etmek veya tam tersini yapmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken “Son Sekmeler” özelliğini kullanın. Android cep telefonunuzdan ona şu şekilde erişebilirsiniz:

  1. Terminalde Google Chrome’u açın.

  2. Tıkla üç nokta düğmesi sağ üst köşeden.

  3. Görünen menüde, üzerine tıklayın “Son sekmeler”. Bu sizi, hesabınıza bağlı farklı cihazlarda en son açılan sekmeleri göreceğiniz homonymous sayfasına götürecektir.

Andro4all’daki galeriye göz atın

En son Google Chrome sekmelerini tabletinizden görüntüleme işlemi, cep telefonlarında izlenene benzer, ancak bunu bilgisayarınızdan yapmak isterseniz değişir. Yani olabilir bilgisayarınızdaki en son Chrome sekmelerini görüntüleyin:

  1. Google Chrome’u açın.

  2. Tıkla üç yatay nokta düğmesi sağ üst köşeden.

  3. “Geçmiş” seçeneğinin üzerine gelin ve ziyaret ettiğiniz cihaza göre bölünmüş son açılan sekmeleri göreceğiniz bir pencere görüntülenecektir.

PC'de Google Chrome'daki son sekmeler

En son Google Chrome sekmelerini görmek için fareyi “Geçmiş”in üzerine getirin.

Kolay ve hızlı, mobil ve PC’de Google Chrome’un son sekmelerini bu şekilde kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde, daha sonra daha önce açtığınız web sayfalarını tekrar ziyaret edin aynı Google hesabını kullandığınız herhangi bir cihazdan.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Google Chrome’daki son sekmeler başka bir cihazda nasıl görüntülenir girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…