Google Chrome: Android cihazınızda kolayca kaldırabilmeniz için

Google Chrome, Android için en popüler web tarayıcısıdır, ancak her kullanıcı tarafından tercih edilmesi gerekmez. Başka tercihlerin olması nedeniyle kullanılmaması durumunda en iyisi google chrome’u kaldır ve böylece kapladığı tüm hafızayı cihaza kaydeder.

Google’ın tarayıcısı, Android işletim sistemine sahip çoğu cep telefonu ve tablette önceden yüklenmiş olarak gelir, ancak terminalden kaldırma işlemi Sadece birkaç saniye sürer.

Google Chrome kullanmıyorsanız, Android’inizde bunu nasıl kaldırabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Android’inizde Google Chrome nasıl kaldırılır

Google Chrome, Android’de gezinmek için en eksiksiz tarayıcılardan biridir, buna hiç şüphe yok. şirket sağladı olağanüstü hız ve böyle ilginç işlevler Her web sitesi için QR kodlarının oluşturulması ve zaten gerekli olan karanlık mod gibi.

Ancak bu tarayıcı aynı zamanda mahremiyet gibi kusurları var Brave Browser gibi rakipler kadar parlamaz. Şu veya bu nedenle, günlük olarak diğer tarayıcıları kullanmayı seçen Android cihazlı kullanıcılar var.

Daha fazla bilgi: Android için En İyi 11 Web Tarayıcısı

Bu durumda, diğer dosyaların depolanması için kapladığı alandan yararlanmak için Google Chrome’u kaldırmak bir seçenektir, özellikle cep telefonunuz veya tabletiniz varsa olumlu bir şeydir. özellikle boş hafızası için not edilmedi.

Android’de önceden yüklenmiş bir uygulama olduğu için en normal olan şey cihazın onu kaldırmana izin verme, seçenek onu devre dışı bırakmaktır ve bu nedenle uygulamalar listesinde görünmez veya güncelleme almaz. Bu, Android’de Google Chrome’u devre dışı bırakma prosedürüdür.

  1. ayarları aç Android’inizin.

  2. bölüme girin “Uygulamalar”.

  3. “Google Chrome” üzerine tıklayın ve ardından “Zorla durdur”.

  4. Son olarak, üzerine dokunun “Devre dışı bırakmak” Chrome’un (neredeyse) cihazdan kaybolmasını sağlamak için. Bazı modellerde seçenek şu şekilde olabilir: “Devre dışı bırakmak”.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Ne yazık ki bu, Google Chrome’un bir cihazda kaybolmasını sağlamak için en etkili çözümdür. Pişmanlık gelecekte ortaya çıkarsa, her zaman mümkündür google tarayıcıyı yeniden yükle aynı prosedürü izleyerek.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Google Chrome: Android cihazınızda kolayca kaldırabilmeniz için girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…