Google Chat, Hangouts geçişinin önizlemesini hazırlar

Görünüşe göre beklenen Hangouts’tan Google Chat’e geçiş zaten köşeyi dönünce. 2021’in ilk yarısı için duyurulan Google, Ön izleme bu, tüketicilerin Google’ın yeni mesajlaşma istemcisine bir göz atmasını sağlayacak.

Hangouts’tan Google Chat’e (eski adıyla Hangouts Chat) geçiş, ilk geçiş yapan Google Workspace (eski adıyla G Suite) müşterileri olmak üzere iki yıldan uzun süredir bekleniyor. Çok yakında Google’ın yalnızca iki mesajlaşma istemcisi olacak: Google Mesajları ve google-sohbet.

Google Sohbet önizlemesi

Şu anda uygulama google-sohbet normal Google hesapları için mevcut değildir, ancak bu durum yakında değişecektir. Ve son güncellemeniz, kaynak kod referanslarınızda gizlenir. “Tüketici Betası”.

WhatsApp'ta göndermeden önce bir video nasıl sessize alınır?

Her şey, önümüzdeki birkaç hafta içinde Google Chat’in Ön izleme kullanıcılarına izin vermek Hangouts, Google Chat’e taşınır şimdi yeni mesajlaşma istemcisini test etmek için. Google Chat kaynak kodunda zaten “Google Chat, Hangouts’ta bulunmayan yeni bir deneyim ve özellikler sunuyor” veya “Bu, yeni Chat’in bir önizlemesi olduğundan, hatalar ve başka sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

HangoutsGoogle Sohbet

Ancak hepsi bu kadar değil, son güncelleme gmail yapabileceğimizi bildiren kaynak kod metin dizelerinde de gizlenir. Google Chat’i Gmail’de deneyin, böylece Google Chat’i yüklemenize gerek kalmaz. Geçen yaz Google Chat, Gmail’e entegre edildi, ancak bu yalnızca Google Workspace hesapları içindi. Artık bu entegrasyon da Google Meet entegrasyonunda olduğu gibi herkese ulaşacak gibi görünüyor.

üzerinden | 9to5Google

– Haberler Google Chat, Hangouts geçişinin önizlemesini hazırlar aslen yayınlandı Android tarafından Cosmos.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…