Google ayrıca güvenlik nedeniyle MWC 2021’e katılmayacak

Kutlamaları çevreleyen şüpheler MWC 2021 itibaren Barselona olarak artmaya devam iptaller ağır sikletler durmuyor. Bugün listeye önemli bir şirketi daha eklemeliyiz.

Diğerlerinin yanı sıra Ericsson, Nokia, Sony, Facebook ve Oracle’ın izinden giden sıra şimdi geliyor. Google. Bu yıl işletim sistemine ayrılmış bir alan olmayacak Android ve Google ürünlerine.

Google için henüz zamanı değil

Google’ın telekomünikasyon sektöründeki en önemli olaylardan birinden çekilmesinin nedeni, çalışanlarının güvenliğidir ki bu yıl şirketin bu yıl daha da büyüyeceği düşünülürse mantıklı görünüyor. Google I/O 2021’i evde de kutlamayacaklarpersonelinin büyük bir kısmı tele-çalışmaya sahip olduğundan ve Nisan ayından itibaren gerginliğin azaltılması ofislere geri dönmeye başlayacak gibi görünüyor.

Google Haritalar: Haritada yer alan COVID-19 vakalarının sayısını nasıl görebilirim?

Google’ın desteklenmediğinin duyurusunda, Mobil Dünya Kongresi 2021 o GSMA Haziran ayında kutlamak isteyen şirket şunları söyledi:

“Mevcut seyahat kısıtlamalarımızı ve protokollerimizi takiben Google, bu yıl Mobil Dünya Kongresi’ne katılmama kararı aldı. GSMA ile yakın çalışmaya ve sanal fırsatlar aracılığıyla ortaklarımızı desteklemeye devam edeceğiz. Bu yılki etkinlikleri sabırsızlıkla bekliyoruz ve sizi 2022’de Barselona’da görmeyi umuyoruz.”

{«videoId»:»x80bixs»,»autoplay»:true,»title»:»COVID RADAR NASIL ÇALIŞIR ve BUGÜN için ne kullanabilirsiniz»}

Gördüğümüz gibi Google, GSMA’nın MWC 2021’in güvenliğini garanti altına almak için duyurduğu güvenlik önlemlerine ikna olmadı. Negatif Covid-19 testi ve sıcaklık kontrolü Fuara girmek için. Google, etkinliğe geri dönmek için 2022’ye kadar beklemeyi tercih ediyor.

üzerinden | Sınır

– Haberler Google ayrıca güvenlik nedeniyle MWC 2021’e katılmayacak aslen yayınlandı Android tarafından Cosmos.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…