Google Asistan, yatırımcılar için hafızaya ve pratik bir işleve sahip olacak

bu Google Asistan yeni özellikler almak üzere bu da onu Android içinde çok daha kullanışlı bir unsur haline getirecek. içinde keşfettikleri gibi XDA-Geliştiriciler Google, uygulamanın en son sürümünün kodunu inceledikten sonra, kullanıcıların önemli şeyleri hatırlamalarına yardımcı olacak bir “bellek” işlevi hazırlıyor.

Ancak gelmek üzere olan tek yenilik bu değil. Dahil edildiğine işaret eden kanıtlar da bulunmuştur. heyecan verici yeni özellikler.

Daha fazla bilgi: Google’ın Asistan’a sormanızı istediği 5 şey

Google Asistan sizin için bir şeyler hatırlayacak

Android telefondaki Google Asistan.

Google Asistan’ın gelecekteki bu güncellemesiyle ilgili en dikkat çekici şey şüphesiz şu işlev olacak: “Hafıza”. Keşfedilenlere göre, bu fonksiyon izin verecek bir şeyleri hızlı bir şekilde kaydedin ve bulun. Bu şekilde, sadece Asistan’a herhangi bir şeyi hatırlamasını söyleve daha sonra erişebilmek için bu bilgileri otomatik olarak belleğe kaydeder.

Google Asistan’ın hafızasına kaydedilebilecek şeyler arasında bulacağız bağlantılar, notlar, hatırlatıcılar, fotoğraflar veya ekran görüntüleri. Ayrıca, olasılığı olacak hepsini etiketler aracılığıyla organize et. Tüm bunlara Asistan aracılığıyla ya sesli komutla istenerek ya da ana ekran için yeni kısayol.

Bunun da ötesinde, Google yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Borsa sorunlarıyla ilgilenen yatırımcılara ve kullanıcılara izin verecek hakkında bildirimler almak finansal sonuç olayları ana şirketlerden ve Google hisse senedi platformu üzerinden takip ettiğimiz şirketlerden.

Daha fazla bilgi: Android’inize yükleyebileceğiniz tüm Google uygulamaları

Şimdilik bu özelliklerin hiçbiri Google Asistan’da mevcut değil. Uygulama kodunda keşfedildiler, bu nedenle onlar hakkında daha fazla ayrıntı bilmeye devam etmek için geliştirmelerinin ilerlemesini beklememiz gerekecek. Er ya da geç, Google uygulamasında yapılan bir güncellemeyle Asistan’a gelecekler.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Google Asistan girişi hafızaya sahip olacak ve yatırımcılar için kullanışlı bir özellik ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…