Google Asistan, siz istediğinizde telefonu kapatabilecektir.

Bugünlerde Google Asistan’dan telefonunuzu kapatmasını isteseniz, size hiç çekinmeden “telefonu sizin için kapatamaz” diyor. Ancak, Asistan’ın güç düğmesinden açılmasını etkinleştirdiğinizde bu görünüşe göre değişecektir: Asistan’dan cep telefonunuzu kapatmasını isteyebilirsiniz.

İOS’tan ödünç alınan ve Android’e gelecek olan bir sonraki yenilik, cep telefonunu kapatmak yerine Google Asistan’ı açacak olan güç düğmesiyle ilgili. Karşılığında, Asistan telefonu kapatmayı öğrenecektelafi etmek.

{«videoId»:»x80yh3i»,»autoplay»:true,»title»:»Google Asistan – telaffuz iyileştirmeleri»}

Google, cep telefonunu kapat

Asistan’ı etkinleştirmek için güç düğmesinin değiştirilmesinin zorunlu mu yoksa isteğe bağlı mı olacağı henüz belli değil, ancak fikir basit: güç düğmesine basmak Asistanı dinleme moduna geçirir. Yani, güç düğmesi Asistan düğmesi olacak.

Google Asistan: Asistanın yeni püf noktaları, merakları ve işlevleri nasıl keşfedilir

Bu olduğunda, cep telefonunun fiziksel düğmelerine basarak kapatma menüsünü açmaya devam edebilirsiniz, ancak bu sefer aynı anda basmalısınız. güç düğmesi ve ses açma düğmesi. Bunu veya Sihirbaz’a sorun.

9to5Google tarafından toplanan aşağıdaki ekran görüntüsünde de görüldüğü gibi, Google’a “cep telefonunu kapat” veya Kapat, İngilizcede. Görünüşe göre bu kapatma menüsünü açacakcep telefonunu tamamen kapatmak yerine.

kapalı Şimdiye kadar Google Asistan cep telefonunu kapatmayı “bilmiyor” (sağdaki resim)

Google Asistan artık cep telefonunun ne kadar pilinin kaldığını söylemek gibi her türlü görevi yerine getirebilse de, şimdiye kadar cep telefonunu hiçbir zaman kapatamadı veya kapatma menüsünü gösteremedi. Bugünlerde, denerseniz, Sihirbazın yaptığı kendin nasıl yapacağına dair talimatlar ver cep telefonunun fiziksel düğmelerini kullanarak.

Yoluyla | AndroidPolis

– Haberler Google Asistan, siz istediğinizde telefonu kapatabilecektir. aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…