Google Asistan, şafakta veya alacakaranlıkta etkinleştirilen rutinler oluşturmanıza zaten izin veriyor

bu google asistanı ve evimizi kontrol etmek için uygulama Google evi Rutinlerini geliştirmeye devam ediyorlar. Evde olup olmadığımızı tespit etmek için varlık rutinlerini ekledikten sonra, şimdi rutinleri etkinleştirmenin başka bir yolu geliyor: şafak ve alacakaranlık.

Bu yenilikle nihayet eylemleri planla günün ilk ışınlarında ya da gün batımının doğal ışığı alıp götürmeye başladığı anda yapılmasını istiyoruz. Bu, evdeki ışıkları programlamak için çok kullanışlıdır.

Şafak ya da alacakaranlık

Şimdi bir oluşturacaksak yeni rutin tıkladıktan sonra göreceğiz ‘+ ilk öğeyi ekle şimdi olduğu gibi, bir sesli komut veya zaman eklemeye ek olarak, yeni seçeneği seçebiliriz Şafak ya da alacakaranlık.

Google Home rutinlerini mobil masaüstünüze kısayol olarak nasıl eklenir

Gün Doğumu Gün Batımı Rutini Google Asistanı

Bu iki seçenekten birini seçtikten sonra şunları yapabiliriz: haftanın hangi günlerini tekrarlamak istediğimizi seçin bu rutin otomatik olarak Ardından, Google Asistan zaten şafak veya alacakaranlık olduğunu algıladığında gerçekleştirmesini istediğimiz eylemi yapılandırmamız gerekecek.

Eylemin ne zaman gerçekleştirileceğini bilmek için Google Asistan’a “sabah/akşam kaçta?” diye sormamız yeterli. Kuzey yarımkürede, günler uzadıkça, her gün bir dakika erken doğar ve bir dakika sonra batar.

– Haberler Google Asistan, şafakta veya alacakaranlıkta etkinleştirilen rutinler oluşturmanıza zaten izin veriyor aslen yayınlandı Android tarafından Cosmos.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…