Google Asistan fikirleri, makaleleri, resimleri ve daha fazlasını kaydetmek için yeni bir bölüm olan “Bellek” hazırlıyor

sızdırılmış ki Google için çok önemli bir güncelleme hazırlıyor. asistan. uygulamasını yapacak yeni bir bölüm ortaya çıktı. google asistanı çok daha eksiksiz.

bu hatırlatıcılar herhangi bir sihirbazın temel özelliklerinden biridir ve şimdi google asistanı bir çeşit hazırlamak hatırlatıcıların, notların ve koleksiyonların birleştirilmesi gelecekte ‘Bellek’ bölümü.

{«videoId»:»x804s4k»,»autoplay»:true,»title»:»ANDROID ÜZERİNDEKİ KENDİLERİNE YAKIN UYGULAMALAR (Gmail, Outlook, Paypal, Google…) Böylece düzeltebilirsiniz»}

Bu ‘Hafıza’ olacak

Şimdiye kadar, Google Asistan iki bölüm sunuyor: Asistan ile sesle veya klavyeyle etkileşim kurma komutları ve bölüm ‘Günün manzarası’ bildirimler, etkinlikler ve hatırlatıcılar ile. İlave olarak, ‘hafıza’ Üçüncü farklılaştırılmış bölüm olacak ve hatırlatıcıları geliştirmek için gelecek.

googlememory

9to5Google, bize ilk ayrıntıları ve ekran görüntülerini göstermek için hala geliştirilmekte olan bu yeni bölümü etkinleştirmeyi başardı. Bu yeni bölümün hoş geldiniz ekranı, ‘Bellek’ ile şunları yapabileceğinizi bildirir:

  • Ekran içeriğini kaydedin: mevcut olduğunda orijinal kaynağa bağlantılar dahil.
  • Gerçek dünyadan bir şeyler saklayın: nesneler, işaretler veya el yazısı notlar.
  • Düşünceleri ve hatırlatıcıları kaydedin: düşünceler, fikirler ve şeyler.
  • Ve hepsini tekrar tek bir yerde bulun: akıllı arama ve organizasyon.

Bir Android cep telefonunda 'Ok Google' nasıl etkinleştirilir ve bazı faydalı sesli komutlar

Sızıntıya göre, google asistanı Makaleleri, kitapları, kişileri, etkinlikleri, uçuşları, otelleri, resimleri, filmleri, müzikleri, notları, fotoğrafları, yerleri, çalma listelerini, ürünleri, yemek tariflerini, hatırlatıcıları, restoranları, ekran görüntülerini, gönderileri, TV şovlarını, videoları ve web sitelerini kaydedebilirsiniz. Pratik olarak ekranda gördüğümüz her şey daha sonra görmek için bir hatırlatıcıya veya nota dönüştürülebilir.

googlememory

Google Asistan, kaydedilen öğeleri temaya göre otomatik olarak düzenleyecek ve kendi temalarımızı oluşturmamıza izin verecek. Akıllı arama motoru, hatırlatıcılarımızı veya notlarımızı hızla bulmamıza da olanak tanır. Ek olarak, silinen “anıları” kurtarmak için bir çöp kutusuna sahiptir.

Google’ın bu yeni özelliği resmi olarak ne zaman kullanıma sunacağı bilinmiyor. Şu anda, adı İspanyolca bilinmeyen yeni ‘Bellek’e yalnızca Google çalışanlarının resmi erişiminin olduğu dahili test aşamasındadır.

üzerinden | 9to5Google

– Haberler Google Asistan fikirleri, makaleleri, resimleri ve daha fazlasını kaydetmek için yeni bir bölüm olan “Bellek” hazırlıyor aslen yayınlandı Android tarafından Cosmos.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…