Godzilla Şimdiye Kadar Yapılmış En Korkunç Creepypastalardan Birine Sahip

Godzilla, tarihi boyunca hem uzaydan hem de Dünya’dan gelen yaratıklar olmak üzere sayısız düşmanla karşı karşıya kaldı. Ama kaiju hayranlarının yarattığı, her yerde görebileceğimiz terör seviyelerini aşan bir yaratık var. bu yaratığa Red denir ve şimdiye kadar yapılmış en efsanevi creepypasta oyunlarından birinde Godzilla’nın düşmanıdır..

NES Godzilla

Birkaç yıl önce Godzilla, Nintendo’nun sevgiyle NES olarak bilinen ilk ev konsolu için bir oyuna sahipti. ama tam adı Nintendo Entertainment System olan.

Bu oyun, filmlerde görünen farklı kaijuslarla yüzleşirken bizi canavarların kralı rolüne soktu. Ve gerçekten tarihin en iyi oyunu olmasa da eğlenceli. Ancak, elde etmek zordur.

Yaratıcıların asla hayal etmedikleri şey, bu oyunun bir üs olarak kullanılmasıydı. Godzilla’ya bakan korkunç bir yüze sahip bir canavar gördüğümüz çok ilginç bir creepypasta.

Hikaye, kendisini Godzilla oyununun tuhaf bir versiyonunu oynarken bulan ve daha önce hiç görmediği bir düşmanla karşılaştığı bir adamla tanıştırıyor. Bu korkunç düşman, oyun dünyasının kontrolünü ele geçiren ve hiçbir şekilde öldürülemeyen şeytani bir varlık olarak ortaya çıkıyor..

Hikayenin kendisi kulağa klasik creepypasta gibi gelebilir, ancak korkunç yaratığı ilk elden gösteren ekran görüntülerinin eşlik ettiği birkaç hikayeden biri.

Bundan daha da meraklısı, bu hikayeyi bulabiliriz Hayranlar tarafından o kadar iyi karşılandı ki, buna dayalı bir oyun yapmaya başladılar, 2017’den beri demosu bile olan bir oyun..

Bu konuda daha fazla bilgi edinmekle ilgileniyorsanız, bu bağlantıdan indirebilirsiniz ve tahmin ediyoruz ki Kırmızı, bulabileceğiniz tek yeni ve korkunç düşman değil, cehennemden gelmiş gibi görünen korkunç yaratıklarla dolu bir macera..

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…