GoDeal24’te Windows ve Office lisansları için teklif: bunlardan yararlanın!

Microsoft Windows işletim sistemi veya Microsoft Office paketi için ucuz lisans satın almakla ilgileniyorsanız, GoDeal24’te çok sayıda teklifiniz olacağından bu ideal bir zamandır. GoDeal24’ün tüm özelliklere sahip bir web sitesi vardır. bu hafta boyunca sunulan teklifler, tüm yazılım lisanslarında büyük indirimler ile hem Windows, hem Office hem de diğer yazılımları yasal olarak gerçekten rekabetçi bir fiyata satın alabilirsiniz. Mevcut tüm teklifleri bilmek ister misiniz?

GoDeal24’te haftalık promosyon

Bu hafta, Windows 10 Pro’yu yalnızca 7,40 €’ya ve Office 2019 paketini 27 €’dan daha düşük bir fiyata satın alma fırsatına sahip olacaksınız; bu, doğrudan resmi Microsoft web sitesinden satın alırsak değerinin ne olduğunu düşünürsek gerçek bir pazarlık. Ardından, satın alabileceğiniz tüm mevcut teklifleri ve mümkün olan en iyi fiyatı elde etmek için uygulamanız gereken indirim kuponunu görebilirsiniz. Herhangi bir lisans satın almadan önce indirim kodunu alışveriş sepetine eklemeyi unutmamalısınız, bu şekilde mümkün olan en iyi fiyatı alırsınız.

Diğer tekliflerle ilgileniyorsanız, GoDeal24’te farklı ürünlere önemli indirimler eklediler.

Tüm bu yazılımlarda %50 indirim

GoDeal24’te, aşağıda listelenen lisanslardan herhangi birini satın alırken VC50 indirim kuponunu uyguladığınız sürece yarı fiyatına başka Windows ve Office lisanslarımız var. Bu %50 indirim sayesinde çok fazla tasarruf edebiliyoruz. Ardından, son fiyat ve uygulamanız gereken indirim kodunuz var.

İndirim kuponu uygulama işlemi gerçekten çok basit, sadece alışveriş sepetine istediğimiz lisansı ekliyoruz, “Alışveriş Sepeti”ne tıklıyoruz ve sağ tarafta indirim kupon kodunu giriyoruz.

Windows ve Office’i %62 indirimli bir paket halinde satın alın

Windows 10 ve Office satın almakla ilgileniyorsanız, yapılacak en iyi şey onu bir paket halinde satın almaktır. GoDeal24’te, alışveriş sepetine eklediğinizde “VC62” indirim kuponunu uyguladığınız sürece, her iki yazılımı da orijinal fiyata kıyasla satın alırken şu anda %62 indirime sahibiz.

%55 indirimli Diğer Ofis

%55 indirimli diğer farklı lisanslarla ilgileniyorsanız, aşağıda bulunanları görebilirsiniz. Tüm tekliflere erişmek için “VC55” indirim kodunu uygulamanız gerekir.

GoDeal24’te PayPal, banka ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz, bu şirketin AB’de tamamen yasal olan Windows OEM lisansları sattığını unutmamalıyız. Windows 10 işletim sistemi, Windows Server aktivasyonu veya farklı bir yazılım ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, teknik desteğe (service@godeal24.com) e-posta gönderebilirsiniz, çok hızlı bir şekilde cevap verecektir.

GoDeal24’te Windows ve Office lisansları için Teklif makalesi: bunlardan yararlanın! RedesZone’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…