Gmail, fark etmeyeceğiniz ince bir tasarım değişikliğini test ediyor

Google uygulamaları ekosistemi içinde, dünyada en çok öne çıkan ve daha fazla kişi tarafından kullanılan uygulamalardan biri, e-posta yöneticinizGmail, şu anda test ediliyor masaüstü uygulamanızda yeni bir tasarım.

Masaüstü için Gmail uygulamasında tasarım geliştirmeleri

Bu, PC’ler için Gmail uygulamasının yeni görünümüdür.

Gmail, Google Haritalar veya Google Fotoğraflar gibi bir dizi ücretsiz uygulama, herhangi bir Android terminaline önceden yüklenmiştir. Günümüz için çok pratikler Ve giderek daha fazla özelliğe sahipler.

Daha fazla bilgi: Google Fotoğraflar’daki tüm fotoğraflarınızı adım adım nasıl indirirsiniz?

Bu vesileyle, uygulama hakkında konuşmaya geldik masaüstü için Gmailçünkü Android Police’de bize söylediklerine göre, Google bu uygulamada yeni bir tasarımı test ediyor o kadar ince ki fark etmemiş olabilirsiniz.

Bu yeniden tasarım esas olarak uygulama simgeleri mobil uygulamada gördüğümüze mümkün olduğunca benzeyecek şekilde değiştirildi. Google’ın yaptığı şey Materyal Tasarımı stilini uygula e-posta yöneticinizin masaüstü uygulamasına.

Bu, masaüstü için Gmail'in yeni tasarımıdır

Bu, masaüstü için Gmail’in yeni tasarımıdır

Bu estetik değişimler kenar çubuğu klasör simgeleri ve e-posta gönderen simgeleri aldığımız e-postalar. Böylece, ilk durumda, daha fazla renk dolgusu olan ve gri bir renkten daha siyah bir renge giden bazı simgeler görüyoruz ve ikinci durumda, bazılarını buluyoruz. daha renkli ve yuvarlak simgeler.

Daha fazla bilgi: Google One: nedir, avantajları ve aboneliğinizle yapabileceğiniz her şey

Bilgisayarlar için Gmail uygulamasının bu yeni görünümünün şu anda tüm dünyaya ulaşmadıbu, herkes için küresel olarak yayınlamadan önce muhtemelen bir test olacağı anlamına gelir. Bu e-posta istemcisinin dünyadaki milyonlarca kullanıcısı.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Gmail girişi, ilk olarak Andro4all’da yayınlandığını fark etmeyeceğiniz ince bir tasarım değişikliğini test eder.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…