Gmail, e-postaları silme veya arşivleme hareketine titreşim ekler

Google, yıldız uygulamalarından biri olan Gmail’e küçük bir yenilik ekledi. Ancak, çok alakalı görünmese de, uygulama deneyimini iyileştiriyor: eylemleri gerçekleştirmek için bir e-postayı kaydırma hareketi şimdi söz konusu hareketi onaylamak için bir titreşim içeriyor. Bu, yanlışlıkla birden fazla kaymayı önler.

Gmail, Google hizmetlerinden yoksun cep telefonlarında büyük bir boşluğa neden olan Google Uygulamalarından biridir. Ve bu şaşırtıcı değil: Onlarca posta uygulaması olmasına rağmen, Google, yalnızca çok güçlü değil, aynı zamanda eksiksiz ve çok yönlü bir mobil uygulama elde etti. Yavaş yavaş iyileştirme çabalarının bir sonucu olarak, hem işlevlerde hem de uygulamanın yanıtında yeni özellikler kazanıyor. Ve en son ekleme çok iyi hisler getiriyor.

Gmail artık bir e-postayı kaydırırken hafifçe titrer

Gmail Hareketle Kaydırma

Parmakla kaydırma eylemleri, gelen kutusundaki çeşitli e-postaları yönetmek için son derece kullanışlıdır. Varsayılan, Gmail, belirli bir e-posta her kaydırıldığında bir arşiv uygular sağa veya sola; silme, okundu veya okunmadı olarak işaretleme, hareket etme veya erteleme seçeneğiyle (ayarlarda belirli eylem seçilmelidir). Gmail her işlemi geri almanıza izin verir, ancak şimdiye kadar telefondan kaydırma hareketine fiziksel bir yanıt vermemişti.

Gmail: E-postalarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için 27 numara ve birkaç ekstra

355085521 numaralı Gmail’in en son sürümüyle Google utangaç bir titreşim sunuyor bir postayı herhangi bir yönde (sola veya sağa) taşırken. Bu şekilde telefon, kullanıcıya sonuçları olabilecek bir eylemi gerçekleştirmek üzere olduğunu fiziksel olarak bildirir; mümkün olduğunca ilk birkaç saniye içinde geri al.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/3c/5b/23/600eda894bd22fbb80/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/66/44/84/600edadb3bef07ad68/original/mini-9-trucos-android-rapido.jpeg»}

Yukarıda bahsedilen titreşim, kaydırıcı yaklaşık olarak yarı yoldayken üretilir. Bu çok zayıf bir harekettir, o kadar incedir ki sadece telefon elinizdeyse fark edilir. Ve bunu tüm telefonlarda fark etmedik, şu anda yalnızca Google Pixel’imizde.

Gmail Hareketle Kaydırma

Yenilik zaten Gmail’in en son kararlı sürümü. Her ne kadar yüklemediyseniz, dosyayı Apk Mirror’dan yükleyerek kaydırma hareketlerinde titreşim olup olmadığını test edebilirsiniz. Şu anda tüm cep telefonları ile uyumlu değildir.

üzerinden | 9to5Google

– Haberler Gmail, e-postaları silme veya arşivleme hareketine titreşim ekler aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…