Gezici saat nedir ve nasıl etkinleştirilir?

Gezici saat nedir ve nasıl etkinleştirilir?

A seyahat saati Özellikle farklı ülkelere seyahat ediyorsanız çok kullanışlı olacaktır. Bununla, belirli ülkelerin saatlerini takip edebileceksiniz, artık dünyanın başka bir yerinden arkadaşınızı aramak için iyi bir zaman olup olmadığını merak etme veya temel alınabilecek belirli işlemleri gerçekleştirme sorunu yaşamayacaksınız. şimdiki zaman. farklı ülkede. Size yardımcı olmak için, dolaşım saatinin tam olarak nasıl çalıştığını ve cihazınızda nasıl etkinleştireceğinizi göstereceğiz.

Dolaşım saati nedir ve nasıl etkinleştirilir?

Gezinti Saati Çoğu Samsung cihazında bulunan bir özelliktir, farklı bir ülkedeyken iki saati görüntülemenize olanak tanır. Etkinleştirmek çok basit, hadi işe başlayalım!

 • Öncelikle cihazınızın kilidini açın ve ayarlara gidin
  Ayarlara git

 • şimdi ara Kilit ekranı ve oyna
  telefonunuzu sert sıfırlama

 • Sonunda, sadece etkinleştirin seyahat saati!
  dolaşım saatini etkinleştir

Gördüğünüz gibi, Dolaşım Saatini etkinleştirmek oldukça kolaydı, diğer saat dilimine girdiğinizde anında çalışacak!

29 Ağu 2021 tarihinde Maciej Oliwa tarafındandeğerlendirmeden
Bu yardımcı olduysa, lütfen başkalarına yardım etmek için paylaşın ve bizi Facebook, Twitter ve Instagram’da takip edin.

Diğer makaleler:


Bir varistör arızalandığında ne olur? - hardreset.info'daki makale resmi

Bir varistör arızalandığında ne olur?

Varistörler, birçok devrede önemli bir elektrik bileşeni olabilir. Bazı durumlarda bunlar bir gereklilik bile olabilir. Devreleri aşırı voltaj aşırı yüklenmesinden korumaya yardımcı olmak için gereklidirler, ancak başka herhangi bir zamanda varistörler, aşırı gerilim sınırlarını aşana kadar kapasitör görevi görecektir.

Daha fazla oku


Wordle'ın amacı nedir? - hardreset.info'daki makale resmi

Wordle’ın amacı nedir?

Birkaç dakikalık eğlence arıyorsanız, bir an için günlük aktivitelerden kopun, beyninizi rafa kaldırın, popüler web oyununa bir göz atmalısınız. kelime. Kurallar çok basit ve günde sadece bir kez oynayabilirsiniz! Kulağa ilginç geliyor mu? Bu makalede Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin. En son sosyal medya çılgınlığı burada, bu yüzden kaçırmayın!

Daha fazla oku


HardReset.info CARs YouTube kanalı - hardreset.info'daki makalenin resmi

HardReset.info ARAÇLAR YouTube Kanalı

Sizi bizim kullanmaya davet ediyoruz YouTube kanalı HardReset.info CAR’lar gibi birçok faydalı araba öğreticisini bulmak için ön sis farlarını aç , farları aç , bir android telefonu eşleştir , dili değiştir , radyo istasyonunu değiştir , tarih ve saati değiştir , Arka sis lambalarını açın , bip sesini kapat , pili değiştir ve arabanızla ilgili bilgileri genişletmek için çok daha fazlası.

Daha fazla oku

Leave a Reply