Geniş ekranlı en ucuz telefonlar

bu ekran Bir akıllı telefonun en önemli bileşenlerinden biridir, bilgilerin görüntülendiği yer ve cihazla iletişim kurmak için kullandığımız araçtır. Bu nedenle, bir satın almak önemlidir büyük ekranlı mobilucuzsa daha iyi.

En pahalı cihazlar en iyi panellere sahiptir ancak ekonomik aralıklarda da iyi seçenekler bulabiliriz. Büyük ekranlı bir akıllı telefon arıyorsunuz, ancak çok fazla harcamak istemiyor musunuz? Xiaomi, realme ve Samsung, bu arama kriterlerine uyan bazı terminallerin üreticileridir.

Büyük ekranlı en ucuz telefonlar

Cebine kolayca sığan kompakt cep telefonlarını tercih eden kullanıcılar olduğu gibi, tercih eden başka kullanıcılar da var. içeriği görselleştirmek için büyük paneller Her küçük ayrıntıyla. İkincilerden biriyseniz, büyük ekranlı en ucuz cep telefonlarına dikkat edin.

  • Redmi Not 9 Pro
  • realme 7 5G
  • Xiaomi Mi 10T Lite
  • Samsung Galaxy A21s
  • POCO X3 Pro
  • Motorola Moto G9 Plus
  • KÜÇÜK M3
  • Samsung Galaxy A42 5G
  • Redmi 9T

Redmi Not 9 Pro

Redmi akıllı telefon var 6.67 inç büyüklüğünde IPS ekran, Full HD+ çözünürlük ve ekrana entegre ön kamera. İçeride, 2.3 GHz sekiz çekirdekli bir işlemci olan Snapdragon 720G, 6 GB’lık tek bir RAM sürümünde bulacaksınız.

Daha ne, bu Redmi Note 9 Pro, sırtında toplam 4 kamerayla geliyor: 64 megapiksel ana sensör, 8 megapiksel geniş açı, 5 megapiksel makro sensör ve portre modu için 2 megapiksel kamera. Öte yandan piliniz, 5.020 mAh’den fazlasına ulaşır.

Daha fazla bilgi: Redmi Not 9 Pro

realme 7 5G

Çin cihazının ön tarafında, 6,5 inç IPS ekran ve FHD + çözünürlük. Çarpıcı bir mavi renkte bulabileceğiniz sırtı, kamera modülünden gelen ışınları çekerek ışığı yansıtan bir mozaiğe sahiptir.

MediaTek işlemcilerinden birinin iç kısmında, Boyut 800U. yanında bulabilirsiniz 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı. Bu realme 7 5G ayrıca 48 megapiksel sensör tarafından yönetilen dörtlü bir arka kameraya sahiptir. Muazzam pili 5.000 mAh’ye ulaşıriki güne kadar kullanım sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi:gerçek 7 5G

Xiaomi Mi 10T Lite

Bu Xiaomi terminali bir 6.67″ pantolon ve DotDisplay teknolojisi ile Full HD + çözünürlük. işlemciniz Aslanağzı 750Goyun alanında uzmanlaşmış, 4.820 mAh pil hızlı şarj, 64 megapiksel dörtlü kamera, 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza ile.

Daha fazla bilgi: Xiaomi Mi 10T Lite

Samsung Galaxy A21s

Bu Galaxy A21s ile geliyor 6,5 inç IPS panel ve HD+ çözünürlük cephesinin neredeyse tamamını kaplar. Aslında bir çentik değil, ön kamera için bir delik buluyoruz. senin beynin Exynos 850 3 GB RAM ve 32 GB bellek ile birlikte gelen Samsung tarafından üretilmiştir. Samsung terminalinde ayrıca dörtlü arka kamera ve 5.000 mAh pil.

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy A21s

POCO X3 Pro

POCO X3 Pro ekranı sadece büyük -6.67 inç değil-ancak sayesinde size en akıcı bir deneyim sunacak 120 Hz yenileme hızı. Ayrıca Cristal Gorilla Glass 6 ile korunuyor ve Full HD+ çözünürlüğe sahip. İç donanım işlemcisi Aslanağzı 860ne sorsanız güçlü bir şekilde yanıt verecektir.

POCO X3 Pro’nun merak uyandıran arka modülünde 48 MP ana lense sahip dört kamera bulunuyor. Geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için bu terminal ile günlerce özerkliğe sahip olacaksınız. 33W hızlı şarjlı 5.160 mAh pil (önemli, şarj cihazı dahil).

Daha fazla bilgi: POCO X3 Pro

Motorola Moto G9 Plus

Piyasada bu Motorola Moto G9 Plus’tan daha büyük bir ekran bulmak zor. 6,8 inç ve Full HD+ çözünürlüğe sahip. İçeriği net bir şekilde görselleştirebilmek için fazlasıyla yeterli özellikler gibi görünüyorlar. Ayrıca, bu akıllı telefonun bir işlemciye sahip olduğunu bilmelisiniz. 4 GB RAM ile Snapdragon 730F ve 128 GB depolama alanı.

En gelişmiş bölümlerinden biri, bir lider tarafından yönetilen dört arka kamera ile fotoğrafçılıktır. 64 MP sensör. Pil kapasitesi için Moto G9 Plus’ı satın almak da ilginç. 5.000 mAh ve hızlı bir şekilde şarj edilebilir 30W’lık bir güç.

Daha fazla bilgi: Motorola Moto G9 Plus

KÜÇÜK M3

Adına güvenmeyin, bu “küçük” POCO M3’te hiçbir şey yok. Bu iyi, ucuz cep telefonunun bir 6,53 inç Full HD+ çözünürlüklü ekran önde ve arkada elektrik mavisi renkte çarpıcı bir tasarım. Gücü işlemciden geliyor Aslanağzı 6624 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile.

Özellikleri arasında 6.000 mAh ile olağanüstü pil varlığı Bu, özerkliği iki gün veya daha fazla kullanım için uzatma sözü veriyor. İyi çekimler yapmak istiyorsanız bu POCO M3 size 48 MP ana sensörlü üçlü arka kamera sunuyor.

Daha fazla bilgi: KÜÇÜK M3

Samsung Galaxy A42 5G

Firmanın 5G ağlarıyla uyumlu en ucuz terminali olan bu Samsung Galaxy A42 5G ile az paraya büyük ekran ve 5G bağlantısının keyfini çıkarın. Özellikle, donatmak 6,6 inç Süper AMOLED panel ve bir işlemci Aslanağzı 750Giyi performans sunan ve 5G modemi entegre eden.

Ana arka kamerası 48 megapiksel, bu da iyi bir şirkete sahip: 8 MP geniş açı, 5 MP derinlik sensörü ve 2 MP makro. Özerklik de olağanüstüdür, çünkü bir 5.000 mAh pil.

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy A42 5G

Redmi 9T

Geniş ekranlı en ucuz telefonlardan biri, özellikle bir ekrana sahip olan Redmi 9T’dir. 6,53 inç panel ve Full HD + çözünürlük. İçinde Snapdragon 662 işlemci, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama bulunur. 48 MP arka kamerası, en göze çarpan bileşeni olmasına rağmen iyi fotoğraflar çekebilir. pil, 6.000 mAh.

Daha fazla bilgi: Redmi 9T

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Büyük ekranlı en ucuz telefonlar ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…