Gençler için de 10 Euro’dan başlayan yeni Vodafone sosyal ücretleri

Hükümet İnternet’in sosyal bonusu hakkında bir şeyler yapmaya karar verirken, operatörler hassas bir anda yardım etmeye çalışmak için kendilerinin önüne geçmek zorunda kaldılar. Koronavirüs COVID-19’un küresel pandemisi, birçok işletmeyi ve birçoğunun genç, birçoğunun iş bulma umutlarını sona erdirdi. Sosyal tarifeleri olan birkaç operatör var ve bugün yeni Vodafone sosyal tarifelerinin ayrıntılarını, fiyatlarını ve koşullarını biliyoruz. işsiz gençler ve savunmasız gruplar.

Vodafone, pandemiden en çok etkilenen gruplar, yani 30 yaşın altındaki işsiz gençler ve Asgari Hayati Gelir (IMV) yararlanıcıları için yeni mobil ve ev bağlantı oranlarının lansmanını duyurdu. Bu, çevrimiçi eğitim platformlarına erişim ile tamamlanacaktır. Udemy ve Gelecekteki İş Bulucu mesleki gelişimlerini artırmak. Vodafone, “Birlikte Yapabiliriz” yeni marka konumlandırması altındaki ilk girişim olduğunu doğruladı.

Ağır Yuser 30 yaş altı için özel fiyatla

İlk hareket, Vodafone yu’dan Ağır Yuser oranı aktif olarak iş arayan ve Devlet Kamu İstihdam Kurumu’na kayıtlı 30 yaşın altındakiler için özel bir fiyatla. 6 ay boyunca geçerli iki yöntemimiz olacak. Bu süreden sonra fiyatı korumak için kondisyonun tekrar akredite edilmesi gerekir. İki mod şunlardır:

  • Ağır Yuser Elli Elli: Sosyal ağ uygulamalarında ve mesajlaşmada 30 GB kümülatif, sınırsız gigabayt ve ayda 10 avroya sınırsız arama.
  • Ağır Yuser + İnternet: Sosyal ağ ve mesajlaşma uygulamalarında 30 GB kümülatif, sınırsız gigabayt, sınırsız mobil arama ve evde müşteriler, tümü ayda 25 avro karşılığında sınırsız gezinmek için 4G yönlendiriciye sahip olacak.

Yeni Vodafone sosyal tarifeleri

Asgari Hayati Gelir yararlanıcıları için Conectad@s oranı

Öte yandan, yeni Conectad@s Rate’e sahibiz. Asgari Hayati Gelirden yararlananlar. Bu, bir öncekinde olduğu gibi iki modaliteye sahiptir, ancak burada geçerlilik süresi 1 yıldır:

  • Conectad@s fiyatına 15 GB ve ayda 10 Euro karşılığında sınırsız ulusal arama dahildir.
  • Bir Conectad@s fiyatına 15 GB ve sınırsız ulusal cep telefonu araması dahildir ve evde müşterilerin sınırsız olarak gezinmek için bir 4G yönlendiricisi olacaktır, tümü ayda 25 Euro’dur.

Her iki oran da sözleşmeli olabilir 19 Nisan Vodafone’un sitesinde. Son olarak, dört modalite ile platformlara ve çevrimiçi eğitim kurslarına erişmenin mümkün olacağını belirtmeliyiz. Örneğin, 600’den fazla kursa sahip Udemy’miz veya her profilden ve yaştan kullanıcının iş fırsatları bulmasına yardımcı olan Future Jobs Finder aracımız var.

ADSLZone’da gençler için de 10 Euro’dan başlayan Yeni Vodafone sosyal oranları ilk olarak çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…