Geleceğin temizlik robotu yeni Roborock S7, büyük bir indirimle eBay’de.

Birkaç hafta önce elimizi taşın altına koyabildik. Roborock fabrikasından en son haberlerve kesinlikle Roborock S7 analizimizde, bu dönüşün Çinli üreticinin kökenlerine, piyasadaki en iyi temizlik arayışı Ekstra garnitürlerin üzerine, oldukça dikkat çekiciydi.

Ve Roborock S7, basit bir tasarıma, sağlam yapıya ve kaliteli malzemelere sahip akıllı bir robot elektrikli süpürgedir. piyasadaki en iyi LiDAR navigasyonu ve şimdi de entegre olan ortalamanın üzerinde bağlantı derin bir temizlik için zemini ovmak için sonik ovma teknolojisiÇoğu rekabetçi seçenek gibi sadece bir paspas sürüklemek yerine.

Yeni Roborock S7, bir zamanlar sıkışmış bir robot elektrikli süpürgeye sonik bir paspas.

Kulağa o kadar ilginç geliyor ki, şüphesiz birçoğu zaten açıklamamızı bekleyen hesaplar yapıyor olacak. fiyatları ve bulunabilirliğibu nedenle, gerçekten de, bu yeni Roborock S7 zaten İspanya’da satın alınabilir çok makul bir önerilen fiyata 549 €olanakları ve diğer yüksek performanslı modellerin maliyetleri göz önüne alındığında.

Her durumda, hareketsiz kal. Roborock, S7’sinin galasını eBay’de kutladı sınırlı bir süre için karşı konulmaz bir tanıtım teklifi ile. Bununla birlikte, bu robot sadece iki saat içinde piyasaya sürüldüğü gün satıldı, iyi haber şu ki, ona sahip olmak istiyorsanız, Roborock 1 Nisan sabah 8’de yeni bir eBay satışı başlatacak.

Daha fazla bilgi: Yeni Roborock S7: ses teknolojisi sayesinde ev seviyeniz için mükemmel bir arkadaş

Roborock S7, neden evde olmasını isteyesiniz?

Peki, bilmek istersen neden bir Roborock S7 satın almaya değergerçekten de, bir satın alma kararını tartışmak için üzerinde çok düşünmek gerekli değildir. bir dakikadan itibaren hayatınızı iyileştirecek evde göründüğünde.

Ve evet arkadaşlar, robot elektrikli süpürgeler zaten herhangi bir evde küçük yıldız cihazıve burada Roborock, bize, bir basit ve minimalist tasarım, kolay bakım ve işlevlerle birlikte gelen sağlam bir yapıayrıca daha fazla çabanın gerekli olduğu bu zamanı ilerletmek, ki bu da abartılı seçeneklere göre temizliği iyileştirmekti… Eğer bir temizlik robotuysa, her şeyden önce çok daha iyi temizler!

Roborock S7, analizi ve özellikleri

Kauçuk yan fırça ve bir halı algıladığında otomatik olarak kendini kaldırabilen yeni paspas.

Sonuç mükemmeldi, Shenzhen üreticisi zaten çok sağlam bir temelden başlıyordumuhtemelen en iyi LiDAR navigasyonu ve en kapsamlı bağlantı ile, bu yüzden yapmanız gereken tek şey bize zamanımızı geri vermek için temizlik platformlarına yeniden odaklanın Roborock S7 ise herhangi bir ilgiye gerek duymadan evimizin temizliğinden sorumludur.

yalan söyleme veri Sayfasıgöreceğiniz gibi tam özellik tablosu Kesinlikle çok eksiksiz geliyor:

Robot Kaya S7

Özellikler ve teknik sayfa
Boyutlar 353 x 350 x 96,5 (mm)
Ağırlık 4,7 (kg)
Toz haznesi kapasitesi 470(ml)
Su deposu kapasitesi 300 (ml)
emiş gücü Hiper Kuvvet 2.500 (Pa)
gürültü seviyesi ~60dB
pil 5.200 mAh (180 dakikalık özerklik, yaklaşık 300 m2 yüzey)
bağlantı Wifi
Şarj yuvası Roborock Kendiliğinden Boşaltan Üslerle Otomatik Yaklaşma ve Yükleme Uyumluluğu
Navigasyon Sensient sensörlerle akıllı hareket (lazer, mesafe, çarpışma ve seviye) Ultrasonik halı algılama Otomatik oda tanıma Yapılandırılabilir yörünge algoritmaları
Uygulama ve bağlı özellikler iOS ve Android ile uyumlu Evin odalara göre haritalanması (çok seviyeli ve 4 farklı haritaya kadar) Vakumlama ve paspaslama için programlama çizelgeleri Bölgelere göre temizleme sırasının özelleştirilmesi Su miktarının bölgelere göre düzenlenmesi Temizlenemeyen bölgelerin özelleştirilmesi Uzaktan kumanda ve kullanım istatistikleri
Diğerleri Akıllı navigasyon PreciSense LiDAR Fırçalar ve tekerlekler Scratchsafe Halılara ve 2 santimetreye kadar pürüzlere tırmanma yeteneği Dakikada 3.000’e kadar titreşime sahip ultrasonik paspas modülü ve kendi kendine yükselen paspas Yeni geliştirilmiş yüzer fırça, kılsız ve dolaşmayı önleyen tasarımlı E11 yıkanabilir hava filtresi Çocuklar ve evcil hayvanlar için blok

En iyi yanı şu ki Roborock hakkında zaten bildiğimiz iyi olan her şey saklanıyorevimizin 2 boyutlu haritasını gözden geçirebileceğimiz bir uygulama dahil, temizliği tamamen özelleştirin ve robotu ve bakımını kontrol edinartı neredeyse sihirli konumlandırma zekası ve temizlenecek dört adede kadar haritayı, bölgeyi veya evi otomatik olarak tanıma yeteneği.

Ve ona şimdi eklendi sonik teknolojili paspas dakikada 3.000 defaya kadar titreşebilen kuru lekeleri bile çıkararak zemini fırçalayınve bu aynı zamanda halı veya kilim algıladığında otomatik olarak yükselir. olmaman gereken yeri ıslatma herhangi bir yüzeye zarar vermemek.

hakkında tam otonom robotsadece su tankını doldurup pislik tankını boşaltarak birkaç gün boyunca neredeyse hiç müdahale etmeden temizleyen ve Günlük temizlik konusunda endişelenmenize izin vermeyecek, böylece zamanınızı geri kazanabileceksiniz.

Ve en iyi temizlik robotu olmanın yanı sıra, zaten Anneler Günü için seçenekler arıyorsanız, onu bu markanın en yeni ürünleriyle şaşırtmaktan ve anneye Roborock S7 ile birkaç saat boş zaman vermekten daha iyi bir hediye olabilir. Ayrıca, eBay’de 1 Nisan’dan itibaren geçerli olan bu yeni teklifle özel bir fiyata satın alabilirsiniz. Kaçırma!

Daha fazla bilgi: Roborock S7, sunum ve ilk izlenimler: En iyi temizlik robotu nasıl temizlik yapar?

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Geleceğin temizlik robotu olan yeni Roborock S7, büyük bir indirimle eBay’de ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…