Gboard, Google Klavye Gibi En İyi 8 Uygulamanın Google Play'de Alternatifleri Var

Gboard, Google Klavye Gibi En İyi 8 Uygulamanın Google Play’de Alternatifleri Var

Bir saniyeliğine düşün. Android telefonunuzda yazarak gün boyunca ne kadar zaman harcıyorsunuz? E-posta yazmak, kısa mesaj/WhatsApp göndermek veya arkadaşlarınızın sosyal ağlarındaki gönderilere yorum yapmak olsun.

Gerçek şu ki, bir telefonda önemli bir uygulama varsa o da klavyedir. Elbette birçoğunuz Google klavyeyi kullanıyorsunuz, boşuna değil, şu anda mümkün olsa da, hassasiyeti ve hızı sayesinde en iyilerinden biri. Play Store’da bulunan birçok Gboard alternatifinden birini kullanın.

Google klavye, Play Store’daki en popüler uygulamalardan biridir

Çünkü gerçekten de Google klavyenin birçok alternatifi var ve ister inanın ister inanmayın, ikincisini kıskanacak hiçbir şeyleri yok.

Google klavyeye en iyi alternatifler

  • SwiftKey
  • Basit Klavye
  • Asgari
  • esnek
  • böğürtlen klavye
  • Tip Bilge
  • Krom Klavye
  • Açık Tahta

SwiftKey

SwiftKey muhtemelen ve Gboard’dan özür diler, şu anda Play Store’da bulunan en popüler klavye ve daha azı için değil.

Güçlü otomatik akıllı otomatik düzeltme sistemi ile SwiftKey, siz onu kullandıkça daha doğru ve akıllı hale gelir. kullanıcı alışkanlıklarından öğrendiği için.

En iyisi mi? Tamamen bedava.

Basit Klavye

Basit Klavye

Android için Basit Klavye.

Öte yandan, komplikasyonsuz, az yer kaplayan ve yalnızca hızlı yazmaya yarayan bir klavye arıyorsanız, Basit Klavye en iyi seçeneğiniz olabilir.

Adı zaten her şeyi söylüyor ve Play Store’daki en “basit” ve minimalist klavyeyle karşı karşıyayız. Ve dikkat edin, çünkü basitliğine rağmen, klavye kullanırken gerçekten hassastır.

Asgari

Android için Minimum Klavye

Minuum Klavye, büyük parmakları olan insanlar için küçük bir klavye.

Minuum, geliştiricilerinin sözleriyle, büyük parmaklı insanlar için küçük bir klavye tüm mobil klavyeler arasında (görünüşe göre) en öngörülü motosiklete sahip olmakla övünür.

Bu klavyenin kötü yanı, diğer alternatiflerin aksine ücretli olmasıdır. Daha spesifik olarak 3.46 Euro. Artık her kuruşuna değiyor, garanti ediyoruz.

esnek

Diğer klavyeler özelleştirme veya hassasiyet üzerine bahse girerse, Fleksy bunu yazma hızı için yapıyor ve şüphesiz bu klavyeye bahis oynamanın ana nedeni budur.

Guinness Dünya Rekoru olan ve aynı zamanda özel klavye işlevleri, hareketle yazma, çoklu dil desteği ve birçok özelleştirme seçeneği.

böğürtlen klavye

böğürtlen klavye

Android için BlackBerry Klavye

Android telefonlar piyasaya hakim olmadan önce BlackBerrys sadece iş adamlarının favori terminalleri değildi, nüfusun büyük bir bölümünün değilse de.

BlackBerry telefonlarının popülaritesinin çoğu fiziksel klavyeleriydi. bu nedenle şirket, Play Store’da bulunan bu uygulama sayesinde bu deneyimi kopyalamak istedi.

BlackBerry Klavye böyle doğdu, AOSP klavyesine dayalı bir uygulamaüretkenliğimizi artırmayı vaat eden ilginç eklemelerle.

Tip Bilge

tip olarak

Android için TypeWise klavyesi biraz sıra dışı bir düzene sahiptir.

TypeWise’ın ana özelliği? peki ne vaat ediyor yazarken yaptığımız hataları %80’e kadar azaltın.

O zaman buna kapsamlı bir makale ayırdık, bu yüzden bu ilginç klavye hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, sizi okumaya davet ediyoruz.

Krom Klavye

Muhtemelen olması için Chrooma Klavyeyi seçtik Play Store’un tamamındaki en özelleştirilebilir klavye uygulamalarından biri, yalnızca klavyenin herhangi bir bileşeninin görünümünü değiştirmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda kullanıldığı uygulamaya bağlı olarak rengi de değiştirir.

Daha bol, ayrıca en iyi klavyelerle eşit düzeyde tahmin ve otomatik düzeltme özelliğine sahiptirve ücretsizdir.

AnySoftKlavye

hakkında birkaç açık kaynaklı klavyeden biri Google uygulama mağazasında bulabileceğimiz, Gboard’un kendisi veya SwiftKey gibi daha popüler klavyelere harika bir alternatif.

Gelişmiş özelleştirme seçeneklerine sahiptir, günün saatine göre değişen temalarjest yazarak ve çok daha fazlası.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Gboard, Google klavye gibi Google Play’de alternatifleri olan en iyi 8 uygulama girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…