Garmin, güneş tarafından şarj edilebilen bir akıllı saat sunuyor: 80 güne kadar dayanıyor

Günümüzün giyilebilir pazarında giyilebilir veya “giyilebilir” cihazlarakıllı saatler, her zaman bağlı olması gerekenlerden isteyenlere kadar her tür kullanıcı tarafından en çok kullanılan öğelerden biridir. spor aktivitenizi maksimumda izleyin. Saniyeler için, spor akıllı saatler söz konusu olduğunda bir referans markadır. Garminsağlayan profesyonel sporculara odaklanan yeni bir akıllı saat tanıttı. 80 güne kadar özerklik: hepsi bu Garmin Enduro.

Garmin’in yeni akıllı saati güneş tarafından şarj edilebilir

Bunlar Garmin Enduro’nun ana özellikleridir.

Android Authority’de de okuyabileceğimiz gibi Garmin spor saat markası piyasaya yeni çıktı yeni akıllı saatiniz Garmin Enduro, profesyonel sporculara yönelik olması ve 80 güne kadar pil ömrü sağlamasıyla öne çıkıyor solar şarj kullanımı sayesinde.

Bu Garmin Enduro, aşağıdakiler için özel olarak geliştirilmiştir: koşucular ve bisikletçiler gibi profesyonel dayanıklılık sporcularıbu nedenle bu tür sporculara özgü özelliklere sahiptir.

Her şeyden önce, profesyonel koşucular için bu spor saatin bir ultra çalışma modu içeren bir mola zamanlayıcısı yardım istasyonlarında geçirilen zamanı kaydetmek ve kurtarma danışmanı Bu, uyku verilerimize ve akıllı saat tarafından toplanan diğer verilere dayanarak, egzersizler arasında gerekli dinlenme süresini önerecektir. kan oksijen seviyeleri veya enerji seviyeleri. Bu son veri, adı verilen özel bir Garmin işlevi tarafından sağlanır. Gövde Pili.

Daha fazla bilgi: Mobil cihazlarda yürüyüş parkurları nasıl bulunur: en iyi uygulamalar

İkincisi, profesyonel bisikletçiler için bu Garmin Enduro, gerçek zamanlı olarak doğru bilgiler sunar. hem mevcut hem de gelecekteki artışların Ne eğim, mesafe ve düzensizlik. Ek olarak, oldukça kesin ölçümleri de içerir. dağ bisikletçileri için parkurların zorluğu.

Beklendiği gibi, bu Garmin akıllı saat şunları içerir: oldukça doğru bir GPS hem koşu hem de bisikletle ilgili tüm antrenmanları izlemek için.

Bu Garmin Enduro’nun rakip cihazlarla karşılaştırıldığında fark yaratan noktalarından biri özerkliğidir, çünkü tam şarjdan sonra 70 güne kadar pil ömrü aynı şekilde, ulaşabilecekleri solar şarjını kullanarak 80 güne kadar. Bu 80 günlük özerkliğe ulaşmak istiyorsak, bu saati günde en az 3 saat güneşe maruz bırakın.

Müsaitlik ve fiyatlar

Bu Garmin Enduro şimdi satın alınabilir Üreticinin resmi web sitesinden ve fiyatı çelik veya titanyum olabilen yapı malzemesine göre değişir. Böylece çelik versiyonun hem kayışı hem de gri kasası var ve fiyatı yaklaşık 663 € titanyum versiyonu siyah bir kayışa ve kasaya sahipken 745 €.

Daha fazla bilgi: Formda kalmak için 4 mükemmel spor saati

Çok fazla bir akıllı saat arıyorsanız gün boyunca bağlanacak bir akıllı saat olarak spor yapmak için, bugün satın alabileceğiniz en iyi 9 akıllı saati içeren bu eksiksiz kılavuza başvurmalısınız.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Garmin girişi, güneş tarafından şarj edilebilen bir akıllı saat sunuyor: 80 güne kadar dayanan bu saat ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos