Garmin Enduro: Solar şarj ile 65 güne kadar özerkliğe sahip dayanıklı bir akıllı saat

Pek çok akıllı saat var, ancak teknik özellikleri satın almak söz konusu olduğunda aralarında çok az fark var. Yeni Garmin Enduro, kendisini diğerlerinden bir önemli konuda nasıl ayıracağını biliyor: pil ömrü. Güneşin yardımıyla yapabilirsiniz özerkliğini 65 güne kadar uzatmak.

799,99 Euro’luk bir fiyatla Enduro’da Garmin’in tüm etleri ızgaraya atması şaşırtıcı değil. Var olan ve sahip olduğu tüm sensörlere sahiptir, dayanıklı ve dayanıklılık sporcuları için tasarlandı.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/70/ec/a3/5e4c1e504bd22f403a/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/0d/81/12/602152124bd22f8206/orijinal/miniatura-comparativa.jpeg»}

Garmin Enduro veri sayfası

Garmin Enduro

Ekran

Boyutlar ve ağırlık

Sensörler ve bileşenler

pil

Su geçirmez

Hafıza

Fiyat

Power Glass 1.4 “Transflektif 280 x 280

51 x 51 x 14,9 mm 72 veya 58g.

GPS Bluetooth ANT Garmin Pay Nabız SpO2 Uyku izleme Altimetre Termometre

Solar şarj ile akıllı saat modunda 65 güne kadar Tasarruf modunda 130 güne kadar / 1 yıla kadar

10 ATM

64 MB

€799.99

Güneşliyse bir süre pil

Garmin Enduro, şirketin Power Glass olarak adlandırdığı, transflektif, renkli ve ekran için kullanılabilecek ekranı olmasaydı başka bir akıllı saat olurdu. akıllı saati güneş enerjisiyle şarj edin. Bu arada, 280 x 280 piksel çözünürlüğe sahip 1.4 inç diyagonal bir ekran.

Paranızın karşılığını en iyi şekilde alacak akıllı saat arayışında: satın alma işleminizi doğru yapmanız için öneriler ve 7 olağanüstü akıllı saat

Astro yardımıyla ve resmi Garmin ölçümlerine göre Garmin Enduro, GPS modunda 80 saat, maksimum pil tasarrufu modunda 300 saat ve akıllı saat modunda 65 güne kadar. Bu hesaplamalar, saatin 50.000 lux ortamlarda günde 3 saat olacağı göz önünde bulundurulmaktadır.

maksimum pil

Dayanıklı bir tasarıma sahip Garmin Enduro, paslanmaz çelik veya karbon kaplı titanyum çerçeveye (versiyonlara bağlı olarak) sahiptir ve aşağıdaki sertifikalara sahiptir: 10 atmosfer su direnciakıllı saatlerde normal hala 5 ATM iken.

Alıştırmalar sırasındaki sensörlerde ve hesaplamalarda hepsine sahiptir: kalp atış hızı monitörü, nabız xiometer, gelişmiş uyku izleme, VO2 Max, ısı ve yükseklik uyumu, navigasyon sensörleri ve daha fazlası. Saatin kendisinden, aynı zamanda hidrasyonunuzu, nefesinizi ve “vücut enerjinizi” takip etmektir.

enduro

Daha sıradan akıllı özelliklere gelince, destekler Garmin Pay ile ödemelercep telefonunuza gelen tüm bildirimlerden haberdar olmanızı sağlar ve yardım ve olay algılama işlevlerini içerir.

Garmin Enduro sürümleri ve fiyatları

Garminenduro

Garmin Enduro şimdi iki versiyonda satışta: çelik ve titanyum. Çelik modelin fiyatı 799,99 Euro, titanyum model ise 899,99 Euro’ya kadar çıkıyor. Her ikisi de Garmin web sitesinde mevcuttur.

Daha fazla bilgi | Garmin

– Haberler Garmin Enduro: Solar şarj ile 65 güne kadar özerkliğe sahip dayanıklı bir akıllı saat aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…