GanaZone artık 30 Euro’ya varan indirimle elektrik ve gaz sözleşmesi yapmanızı sağlıyor

Karmaşık gibi görünse de gerçek şu ki evimizin elektrik ve doğalgaz faturalarında her ay daha az ödeme yapmaya başlamak oldukça kolay. Bu durumda, GanaZone’da 30 avroya varan indirimle yeni ucuz elektrik ve gaz fiyatının lansmanı hakkında size daha fazla bilgi vereceğiz. ADSLZone ve Gana Energía’nın elektrik tarifelerinin bu şekilde yeniden düzenlenmesi, her iki hizmeti birlikte kiralamak her ay kurtarmak için.

Ana enerji tasarrufu ipuçlarını takip etmek hem faturayı azaltmak hem de çevreye yardımcı olmak için önemlidir, ancak fatura söz konusu olduğunda piyasadaki en iyi elektrik ve gaz oranlarını seçmek de önemlidir. ADSLZone ve Gana Energía arasındaki ittifak, hırs ve müşteri hizmetlerinde bir adım daha ileri gidiyor. elektrik tarifeleri teklifini tamamen yeniden şekillendirin.

Yeni elektrik ve gaz fiyatları… ve çok daha fazlası

Bu son yıllarda, temel olarak aradıklarının mümkün olan en iyi fiyata iyi bir hizmet olduğundan emin olarak, pazarı ve müşterilerimizi iyi tanıyor ve anlıyoruz. Bu nedenle tüm teklifimizi uyarladık ve şimdi çeşitli avantajlarla ev fiyatları sunuyoruz.

kazanma bölgesi

Birincisi bu ücretsiz olarak zaman ayrımcılığını etkinleştiriyoruzyani tüketim saatlerine göre günde 2 fiyat. Bu sayede çamaşır makinesi ve benzeri aktiviteleri en ucuz saatlere koymayı tercih ederek daha da fazla tasarruf edebilirsiniz.

Diğer bir avantajı ise Hem sabit vadeyi hem de tüketilen enerjiyi maliyet fiyatı üzerinden ücretlendiriyoruz. veya ticari marj olmadan. Daha sonra ticari marjımızı ayrı ve şeffaf bir şekilde belirttiğimiz bu formül, hiç şüphesiz, toptan saatlik faturalandırmanın başlamasından bu yana, istisnasız her zaman, her tür yerli tüketici için daha fazla tasarruf sağlayan formüldür.

Üçüncüsü, biz dahil ettik aynı formülü tekrarlayarak gaz çekme olasılığı. Bizim için adil, şeffaf ve sonuçta tasarruf sağlayan bir marjla toptan satış piyasasına endeksli maliyet fiyatı. Her zaman sizinle ilgilenen insanlarla kaliteli bir müşteri hizmetini unutamayız.

kazanma bölgesi

Bütün bunlar, ADSLZone aracılığıyla yapılan sözleşme ile tamamlanır. 30 Euro’ya kadar indiriminiz olabilir Elektrik Gana Bölgesine geçiş için (her elektrik kaynağı için 20 Euro ve gaz için 10 Euro). Tabii ki, her zaman kalıcılık taahhüdü olmadan ve mevcut elektrik tüketiminizi bilmeden, uyarıları bunun farkında olacak şekilde yapılandırın ve her şeyi kolaylaştırmak için korkulardan ve bir dizi konfordan kaçının.

GanaZone postası şimdi ADSLZone’da ilk kez ortaya çıkan 30 Euro’ya varan indirimle elektrik ve gaz sözleşmesi yapmanıza izin veriyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…