Gana Energía’da Kara Cuma: elektrik ve gazda indirimler

Kara Cuma, GanaZone elektrik ve gaz fiyatlarına geldi! Gana Energía’nın Yeşil Cuma’sında şunları yapabilirsiniz: 70 € doğrudan indirim Y elektrik ve gaz faturalarınızda %30’a varan tasarruf yıl boyunca.

Kara Cuma 26 Kasım’da kutlanır. Geçtiğimiz hafta ve Cyber ​​​​Pazartesi ile 29 Kasım’a kadar uzanan birçok şirket, birçok kişinin yararlandığı harika indirimler başlatıyor. önceden Noel alışverişi.

Gana Energia’da biliyoruz ki Elektrik ve gaz giderleri tüketiciler için büyük endişe kaynağı. Bu nedenle, faturalarınızdan tasarruf etmenize yardımcı olmak için 22-29 Kasım tarihleri ​​arasında Yeşil Cuma’yı kutluyoruz. Kampanyadan yararlanarak elde edeceğiniz yıl boyunca tasarruf edin ve %100 yeşil enerjiye geçin.

Tüm elektrik ve gaz fiyatlarında 70 €

Yeşil Cuma ne anlama geliyor? Gana Energía’da, bu Kara Cuma sırasında bir promosyon seçebilmeniz için bir promosyon başlatmak istedik. bu tüketim tarihlerinde elektrik ve gazdan tasarruf etmek için sürdürülebilir bir alternatif.

Teklifimiz, %100 yeşil enerjimize geçmeniz ve karşılığında elektrik ve gaz ücretlerimizden herhangi birini taahhüt ettiğiniz için 70 € alırsınız Ve Gana Energía’nın Yeşil Cuma’sından ne zamana kadar yararlanabilirsiniz? Bu rakipsiz teklifi sadece 29 Kasım Pazartesi gününe kadar alabilirsiniz.

Gana Energía’nın Yeşil Cuma promosyonu bir %100 yeşil ışık oranlarımızdan herhangi biriyle sözleşme yapmak için 50 €’luk doğrudan indirim. Planlarımız ihtiyaçlarınıza ve cebinize uyar. Ayrıca acentelerimiz, alışkanlıklarınıza en uygun oranı seçmenize yardımcı olacaktır.

Evinizi kışa hazırlamak için şunları da yapabilirsiniz: Doğal gaz sözleşmesinde 20 € indirim. En iyi yanı, maliyet fiyatına gaza sahip olmanızdır. Yani, satın almamızın maliyetinin aynısını ödeyeceksiniz!

gaz kazan

Gana Energía’nın Yeşil Cuma promosyonundan nasıl yararlanabilirsiniz? sadece yapmalısın 900 535 689 numaralı telefondan bizi ücretsiz arayın veya sizi arayabilmemiz için bilgilerinizi bize GanaZone formunda bırakın.İşleri basitleştiriyoruz! A) Evet sadece kaydetmeye devam etme konusunda endişelenmelisin.

Tüm yıl faturalarınızda %30 tasarruf edin

Bu tarihlerdekiler gibi belirli bir teklifin tasarruf etmenize yardımcı olabileceğini biliyoruz. Fakat amacımız yıl boyunca elektrik ve doğalgaz faturalarınızdan tasarruf etmenizdir.. Gana Energía ile 365 gün en iyi fiyatla enerjiye sahip olacak ve faturalarınızda yılda %30’a varan oranda daha az ödeme yapacaksınız.

olduğunu hayal edebiliyor musun elektrik ücreti Netflix’ten daha ucuzdu? Sin Más tarifelerimizle, elektrik ücretiniz ayda sadece 4,5 €’dur ve elektrik için bize maliyeti kadar ödeme yaparsınız.

Ayrıca, karbon ayak izinizi azaltabilecek ve daha sürdürülebilir olabileceksiniz, çünkü enerjimiz yenilenebilir enerji kaynaklarından geliyor. Tabii ki, konaklamamız veya cezamız yok Y ek hizmetleri kaldırıyoruz bu da faturalarınızı daha pahalı hale getirir. Basit enerji!

Cep telefonuna yapışık yaşayanlardan mısınız? Uygulamamız ile şunları yapabilirsiniz: günlük tüketiminizi kontrol edin, harcama uyarıları ayarlayın ve sözleşmelerinizi tek bir tıklama ile yönetin.

Gana Energía’da, bir elektrik pazarlamacısının rolünün, tasarruf etmenize yardımcı olan bir enerji müttefiki olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, her zaman emrinizde olacak En iyi kararları vermenize yardımcı olacak enerji danışmanı.

Bu Kara Cuma’nın çok yeşil olmasını istedik. Gana Energía’nın Yeşil Cuma fırsatından yararlanın ve elektrik ve gazda 70 € kazanın. 29 Pazartesi gününe kadar geçerlidir.!

Gana Energía’da Kara Cuma yazısı: Elektrik ve gaz indirimleri ilk olarak ADSLZone’da ortaya çıktı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…