Futbol yıldızları artık sadece para için yenilenmiyor: De Bruyne, Manchester City’deki geleceğini değerlendirmek için veri analistleri tuttu

Futbolcular para, unvan ve tabii ki üzülmemek peşinde. İlkini değerlendirmek kolaydı (bana daha fazlasını teklif ediyorlar, ben ayrılıyorum), ancak ikinci ve üçüncüsü pek değil. En azından Büyük Veri ortaya çıkana kadar.ki bu soruları cevaplayabilen (çalışmaya çalışan).

Kevin DeBruyne O, dünya futbolunun en büyük yıldızlarından biridir. 29 yaşındaki Belçikalı oyuncu, Manchester City ile dört yıl daha sözleşme yenilediğini duyurdu. karar vermek bazı veri analistlerini işe aldıtakımdaki rolünü ve City’nin şampiyonluk kazanmak için sahip olduğu seçenekleri değerlendirmekten sorumluydu.

Pep için kalıyorum (ama ayrıca benim yardımımla hala şampiyonluklar kazandığımız için)

De Bruyne, kim 2015’ten beri Manchester City’nin kadrosunda.muhtemelen mevcut kaptan Brezilyalı Fernandinho’nun sözleşmesi sona erdiğinde bu yaz takım kaptanı olacak, ancak oyuncunun yenileme kararı alırken hırsı açıktı.

{«videoId»:»x80gs07″,»autoplay»:true,»title»:»GRAPHEXT veya VERİLERİN SIRLARINI nasıl görebilirim»}

Duyuruya yaptığı yorumlarda Debruyne özellikle Pep Guardiola’dan bahsediyor, futbolu kendisi gibi gördüğünü söylediği kulüp teknik direktörü. Bu kararda büyük ihtimalle – Guardiola’nın De Bruyne’nin yenilediği dört yıl boyunca görevde kalması bekleniyor – ama kesinlikle tek faktör bu değildi. Para da olmadı.

Tüm zamanların en iyi futbolcusunun Pelé veya Messi değil de Diego Armando Maradona olmasının on nedeni

Bunu The Athletic’de (abonelik) anlatıyorlar, burada ifşa ediyorlar. veri analizinde bazı uzmanlar tuttu ekibin durumunu ve işgücünün gelecekteki başarıya hazır olup olmadığını değerlendirmek.

Bu veri analizinde her oyuncunun yaşı ve becerileri gibi faktörler dikkate alındıThe Athletic’e göre, sonuçlar De Bruyne’i sözleşmesini yenilemenin buna değeceğine ikna eden unsurlardan biri gibi görünüyordu: Manchester City’deki rolü garantili görünüyor ve veri analistlerine göre unvanlar gelecek.

Haklı olup olmadıklarını göreceğiz.

üzerinden | atletik

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Futbol yıldızları artık sadece para için yenilenmiyor: De Bruyne, Manchester City’deki geleceğini değerlendirmek için veri analistleri tuttu aslen yayınlandı Xataka Xavier Pastor tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…