FuboTV uygulaması Samsung Smart TV’lere ve yakında daha fazla kanala geliyor

Gerçek şu ki, fuboTV bazılarının önerdiği gibi Netflix’e bir alternatif olarak kabul edilemez. Temel olarak, İspanya’ya çok uzun zaman önce gelmeyen ve ana ulusal dizi, film ve canlı program kanallarının yanı sıra diğer spor etkinliklerini sunan bir İnternet TV hizmetidir. Doğrusal kanalların yanı sıra fuboTV, yüzlerce saat isteğe bağlı içerik ve tam sezon sunar. Bugüne kadar yoksun Samsung Akıllı TV’ler için uygulama, müşteriler tarafından çok değer verilen bir şey, ancak bu bugünden itibaren değişiyor. Ayrıca, yakında yeni kanalların geleceğini de vaat ettiler.

fuboTV, İspanya’da geleneksel platformlara abone olmak zorunda kalmadan ödemeli kanallara sahip olmak için bir alternatiftir. fuboTV abonelik ücreti Tüm yılı bir kerede ödersek ayda 2,99 Euro, tam bir çeyrek ödüyorsak ayda 3,99 Euro veya aydan aya ödüyorsak 4,99 Euro. Ayrıca 7 gün boyunca tüm fuboTV içerikleriyle ücretsiz deneme süremiz olacak.

bu kanallar Şu anda sunulanlar Movistar Series, La 1, La 2, Antena 3, Neox, Nova, La Sexta, Mega, Atreseries, Clan, Teledeporte, Canal 24 Horas, Paramount Channel, Barça TV, Real Madrid TV, TVE Catalunya, Nickelodeon, Nick Jr., Comedy Central ve MTV. Şüphesiz Movistar Serisi, önde gelen ödemeli televizyon operatörünün kanalından düzinelerce özel prömiyer dizisine erişmemizi sağladığı için en önemli eklemelerinden biridir.

fubotv

Samsung Smart TV için fuboTV Uygulaması

Tüm Samsung Akıllı TV modelleri 2016’dan 2020’ye, artık fuboTV izlemek için özel uygulamayı kullanabilirsiniz. 2021’de piyasaya sürülen modeller yakında bu yeni uygulamaya erişebilecek. İndirmek için şu adımları izlememiz gerekecek:

  1. Samsung uzaktan kumandanızdaki Smart Hub düğmesine basın (uzaktan kumandanın ortasında bir ev veya çok renkli simge olarak görüntülendiğini göreceksiniz) veya OneRemote’unuz varsa Ana Sayfa düğmesine basın.
  2. TV’nin alt çubuğundaki “Uygulamalar” bölümünü seçin. Samsung uygulama mağazasının bulunduğu bir pencere açılacaktır.
  3. Sağ üst köşedeki arama simgesini seçin ve “fuboTV” yazın.
  4. Uygulamayı bulduğunuzda, girmek için üzerine dokunun ve ardından fuboTV uygulamasını Smart TV’nize indirmek için “Yükle”yi seçin.
  5. Uygulama yüklendiğinde, AÇ’ı ve ardından OTURUM AÇ’ı seçin.

Ayrıca aboneler web ve internet üzerinden erişim sağlamaya devam edecekler. Uygulamalar iOS ve Android mobil cihazlar ve tabletler, Chromecast ve Amazon Fire TV, Android TV veya Apple TV gibi diğer bağlı cihazlar için. Ayrıca yakında yeni kanalların ekleneceğini onayladılar, ancak daha fazla ayrıntı alamadık. Bütün bunlar kısa süre içinde açıklanacak.

FuboTV uygulaması Samsung Smart TV’lere geliyor ve kısa süre sonra ADSLZone’da ilk olarak daha fazla kanal ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…