fuboTV artık 2016’dan itibaren piyasaya sürülen Samsung Smart TV’lerde bir uygulama olarak mevcut

Video akışının yaygınlaşması göz önüne alındığında, sunduğumuz teklif giderek artıyor. İspanya’da bulduğumuz platformlardan biri de fuboTV. Samsung akıllı TV’lere bir uygulama şeklinde gelir.

fubo.TV, DAZN ve LaLigaSportsTv ile birlikte ülkemize gelen spor içerikli yeni OTT platformlarından biridir. bağımsız bir canlı televizyon yayın hizmetidir. şimdi erişilebilirlikte kazanmak istiyorsunuz bir uygulama şeklinde görünür ve erişilebilir olarak.

Ayda 2,99 Euro’dan başlayan çoklu platform

futbot

fuboTV dizi ve film şeklinde içeriklere erişim sağlayan bir platformdur ve şimdi burada 2016’dan beri piyasaya sürülen tüm Samsung Smart TV’lerebu kullanılabilirlik 2021 yılında gelen modellere genişletilecek.

FuboTV üzerinden Movistar Series üzerinden yayınlanan içeriklere ve ayrıca MTV, Nickelodeon veya Nick Jr gibi tekliflere ve CBS, NBC, HBO, Netflix veya Showtime gibi Amerikan ağlarına erişim sunulmaktadır. Billions (Showtime), Castle Rock (Hulu), Madam Sekreteri (CBS), Outlander (Starz) veya Riverdale (The CW) gibi dizileri bulduğumuz bir içerik.

Akışlı video platformları: fiyatları, işlevleri ve ana özelliklerini karşılaştırıyoruz

FuboTV’ye erişmek için ilgilenenlerin uygulamayı Samsung televizyonlarına indirmesi gerekiyor. Bu şekilde ve bahsi geçen tüm içeriklerle birlikte dijital bulut kaydedici gibi seçenekler Kullanıcının kişisel bulutunda kayıtlı programların veya dizilerin kaydının başlatıldığı veya planlandığı cihazdan bağımsız olarak tüm cihazlarında bunlara erişebilen programların veya dizilerin hem canlı olarak kaydedilmesine hem de programlanmasına olanak tanır.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/10/03/a3/602a4cd54bd22f6fd6/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/3d/63/82/602a4d1e3bef07a8af/orijinal/7-hileleri-to-get-the-maksimum netflix-image.jpeg»}

fuboTV çapraz platformdurböylece web üzerinden Samsung akıllı TV’lere ek olarak, Android ve iOS mobil cihazlar ve tabletler için uygulamalar, Chromecast ve Amazon Fire TV, Android TV, Apple TV gibi diğer bağlı cihazlar veya uygulama için görüntülenebilir. AppleTV.

Fiyatla ilgili olarak, fuboTV, fuboTV’nin tüm içeriği ile 7 gün boyunca ücretsiz deneme süresi sunar. Bir kez bittiğinde, üç abonelik yöntemi sunar:

  • yıllık abonelik ayda 2,99 avro için.
  • üç aylık abonelik ayda 3,99 avro için.
  • aylık abone ayda 4,99 avro için.

Daha fazla bilgi | fuboTV

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler fuboTV artık 2016’dan itibaren piyasaya sürülen Samsung Smart TV’lerde bir uygulama olarak mevcut aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…