Free Fire Trick: Mobilden ve hiçbir şey indirmeden oynayın

Free Fire’da nasıl yapılır, ya da ne…

Free Fire, şu anda birçok kişinin oynadığı mobil oyundur ve bu nedenle internette kod ve elmas arayan insanları görebilirsiniz. Arkadaşlara, bir şey yapma dedikleri şeyle meydan okunabilir. Free Fire’a karşı Burada bahsedeceğimiz şey, ya da Player Vs Player’ın nasıl oluşturulacağı ile aynı şey.

Okuduğunuz gibi: Savaş oyunlarını seviyorsanız ve bunu bilmiyorsanız, elmaslar ne olacak?Son hayatta kalan olmak için 10 dakikanız olan (ve bununla birlikte) cep telefonlarında oynanabilen bir oyun olduğunu söylüyoruz. 49 diğer oyuncu). ) uzak bir adada.

Bu diğer oyuncular, gerçek bir kurtulan olduğunuzu kanıtlamak için arkadaş veya savaşmak istediğiniz belirli bir oyuncu olabilir, yani birini seçebilirsiniz. serbest ateşe karşı yapmak.

Oyuncular ve video oyunu uzmanları arasında iletişim kurmak için kullandıkları kısaltmalar vardır. Free Fire’da veya başka herhangi bir oyunda karşıt kelimesinin kısaltması PvP olacaktır, bu da “oyuncuya karşı oyuncu”, oyuncuya karşı oyuncu gibi bir şey.

Free Fire’da Yapmaya Karşı

birkaç modalitesi vardır serbest ateşe karşı yapmakher şey silah kullanarak, adanın haritasını keşfetmek için araçlar sürerek, kendinizi kamufle etmek için nesneleri gizlemek veya kullanmak için stratejiler oluşturarak en fazla sayıda yarışmacıyı ortadan kaldırmak için sizinle ve size karşı kaç kişinin oynamaya istekli olduğuna bağlı olacaktır. oyundan kurtulan son kişi.

Başka bir oyuncuya karşı oynama yöntemleri arasında 1’e 1 oynamak olan İkili Modu vardır. Diğeri, 4’e 4 rekabet ettiğiniz Squad Duel olarak adlandırılır.

Garena sayfasında söylediklerine göre bir vs. yapmanın yolu bir oda oluşturmak ve oynarken modun ne olacağını, ikili ya da takım belirlemekten geçiyor. O zaman rakibi doğrudan oradan veya bir davet yoluyla eklemeniz gerekecek. Öngörülen saat ve günde görünmelidir, aksi takdirde “Rakip sunulmadı” olarak rapor edilecektir.

Başta da söylediğimiz gibi, kazanan bundan sonra hayatta kalmayı başaran olacak. serbest ateşe karşı yapmak veya diğer 49 oyuncuya karşı oynamak. Mod size bağlı olacaktır. Free Fire’a mı bağlısın yoksa daha çok şu tarz oyunlara mı meraklısın? madeni para ustası?

Leave a Reply