Free Fire Trick: Mobilden ve hiçbir şey indirmeden oynayın

Free Fire Trick: Mobilden ve hiçbir şey indirmeden oynayın

bedava ateş Hala moda ve bundan en iyi şekilde yararlanmak için birçok püf noktası var. Örneğin, yapabileceğinizi biliyor muydunuz? cep telefonundan bedava ateş oyna? Bu bir hile Battle Royale hayranıysanız ancak cihazınızın dahili depolama alanından ödün vermek istemiyorsanız yararlanabileceğiniz Garena tarafından geliştirilen popüler oyun. Burada size Free Fire’ı akıllı telefonunuzda ve indirmeden nasıl oynayacağınızı anlatıyoruz.

Akıllı telefonda Free Fire oynayın Bu, neredeyse elmas almak kadar hızlı ve kolay bir işlemdir ve iyi bir İnternet bağlantınız olduğu sürece, istediğiniz zaman Free Fire’ın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Size adım adım söylemeden önce cep telefonundan bedava ateş oyna İndirmek zorunda kalmadan, bu hilenin yalnızca Android cihazlar için mümkün olduğunu ve iOS işletim sistemine sahip olanlar için mümkün olmadığını bilmelisiniz, ikincisinde sadece indirme ve oynamaya başlama seçeneğiniz vardır.

Bilmeniz gereken bir diğer husus ise indirme yok seçeneğinden yaptığınızda oyunun sunduğu tüm işlevlere ve araçlara erişemeyeceksiniz.

Free Fire’ı mobilden ve indirmeden oynayın

Free Fire’ı cep telefonunuza indirmeme hilesiyle oynamaya başlamak için SportsKeeda tarafından açıklanan şu adımları izlemeniz gerekecek:

  • Cep telefonunuzdan Google Play’e girin (bu numaranın App Store’dan değil, yalnızca bu platformdan mümkün olduğunu unutmayın)
  • Arama simgesinde Free Fire arayın
  • Size gösterilenlerin ilk seçeneğine, bu durumda ‘Garena Free Fire’ yazan seçeneğe tıklayın.
  • ‘Yükle’ düğmesinin sol tarafında bulunan ‘Şimdi Dene’yi tıklayın ve bitirdiniz! Android cep telefonunuza indirmeden oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Doğu cep telefonundan bedava ateş hilesi indirmeden, hala ikna olmadıysanız ve cihazınızın belleğinden ödün vermeden oyunu denemek istiyorsanız idealdir. Şüphesiz, örneğin oynamak için bir cep telefonunuz yoksa dikkate almanız gereken iyi bir alternatif.