Free Fire: Bu cep telefonları 2021’deki oyunla uyumlu

Oradaki birçok video oyunu arasında savaş Royale, bedava ateş farklı işletim sistemleriyle en dost olanıdır. Uygulama hafiftir ve arayüzünün iyi çalışması için abartılı bir işlemciye ihtiyaç duymaz. Ancak her şeyde olduğu gibi bunun da bir sınırı var. Bu nedenle, oyun sırasında oynayabileceğiniz cep telefonlarını tanıyın. 2021.

Her şeyden önce, sadece video oyununu indirmek için gereken minimum özellikleri detaylandırıyoruz. iyi olmak Google Oyun mağazasıiçin Androidveya içinde uygulama mağazasıitibaren iOSKarşılanması gereken minimum gereksinimler vardır.

Android söz konusu olduğunda, 4.0 işletim sistemlerinin oyunu indirmesine izin vermesine rağmen, gerçek şu ki, iyi çalışmayacak. Önerilen minimum Android 8.0’dır. Ve yine de, çok yüklü bir cep telefonunuz varsa, yer açmanız gerekecektir. Minimum miktarda oynamanız bile gerekir. saniyede kare.

iOS söz konusu olduğunda, gereken küçük işletim sistemi 8.0’dır. iPhone’da 4S ailesinden, tabletlerde ise iPad Mini, Air ve Touch olacak.

2021’de Free Fire için cep telefonları

  • Samsung A 10S ailesi; 20S ve A30 S. Galaxy J5 Prime ve A12
  • Huawei: tüm P Smart ailesi; P30; P40 ve Y9
  • Xiaomi: RedmiNote 9; 9S; not 10; 10Lit; Redmi 7 ve Redmi 8A
  • Motorola: Moto G5 S; G8; G8Plus
  • Google Piksel hattı

Bunlar sadece bazı tavsiyeler. Ana şey, ayrıntılı özelliklere bakmak ve cep telefonunuzun bunlara sahip olup olmadığını bilmek. Kaçırmamanız gereken bir şey, her zaman oynamaya hazır olmanız gereken kapasitedir. En az 600 MB yani gecikme yok.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…