Free Download Manager ile indirmelerinizi yönetin ve hızlandırın

İnternete bağlı bilgisayarımızı birçok farklı görev için kullanıyoruz. Oynamaktan, video konferansa veya çalışmaya kadar, bağlantıdan yaptığımız birçok kullanım var. Ancak aynı zamanda, aşağıdaki gibi programların olduğu iyi miktarda içerik indiriyoruz. Ücretsiz indirme yöneticisi Bize çok yardımcı oluyorlar.

Ve aynı zamanda İnternet bize çok sayıda platform ve hizmet sunarken, buradaki bilgi miktarı neredeyse sonsuzdur. Bu nedenle, diğer kullanıcılardan her türden dosyayı indirmemiz normalden daha fazladır. İster programlar, belgeler, fotoğraflar, videolar veya o anda ihtiyacımız olan dosya türü olsun. Normalde bu tür görevleri, sunucunun sunduğu işlevler aracılığıyla gerçekleştiririz. internet tarayıcıları.

Ancak bunlar, bildiğiniz gibi, bize bu konuda başka birçok yardım sunan programlardır. Bu nedenle, bu tür indirmeler, bu birçok işlevden yalnızca bir tanesidir. tarayıcılar elimize koymak. Belirli bir program önerdiğimiz bu bölümü daha fazla optimize etmemiz, iyileştirmemiz veya kontrol etmemiz gerekebilir. Aslında size anlattıklarımız için, burada bahsedeceğimiz gibi, tüm bunlara odaklanan çok sayıda yazılım çözümü kullanabiliriz.

Free Download Manager, onu kurarken bize hangi yardımcı programı sağlar?

Size söylediğimiz gibi, genel bir kural olarak, zaman zaman internetten dosya indirirsek, beraberinde gelen indirme yöneticileri, KromFirefox veya Köşe. Ancak birçokları için ve uzun bir süre boyunca, sürekli olarak her türden dosyayı indirirsek, bir adım daha ileri gitmemiz gerekir. Bunun nedeni, birçok durumda Free Download Manager’ın çok yardımcı olacağı bu sorunlar üzerinde çok daha fazla kontrole sahip olmamız gerektiğidir.

Başlamak için, bunun, web sitemizden yaptığımız indirmelerden en iyi şekilde yararlanmamıza yardımcı olacak bir program olduğunu söyleyeceğiz. bilgisayar. Tüm bunları bize sundukları fonksiyonlarla başarıyoruz, bu da onları daha hızlı kontrol edebilmemizi ve yönetebilmemizi sağlıyor. Bu nedenle, tahmin edebileceğiniz gibi, Free Download Manager hakkında konuştuğumuzda aslında güçlü bir indirme yöneticisinden bahsediyoruz. indirme yöneticisi bu konuda bize çok sayıda fonksiyon sunuyor. Ayrıca tüm bunları kontrol merkezi işlevi gören kullanıcı dostu bir arayüzden gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz İndirme Yöneticisi Arayüzü

Burada eksiksiz bir indirme yöneticisi buluyoruz karşılıksız asıl amacı, İnternette yaptığımız indirmeleri optimize etmemize ve hızlandırmamıza yardımcı olmaktır. Başka türlü olamayacağı için, bunun için bize bir dizi fonksiyonlar ve çok kullanışlı özelleştirilebilir parametreler.

Çok kullanışlı arayüz özellikleri

Prensip olarak, PC’ye bir kez kurduğumuzda, zamana uygun modern bir kullanıcı arayüzü buluyoruz. En üstte, indirmeleri türlerine ve yapılarına göre ayırmamıza yardımcı olan bir dizi sekme görüyoruz. Aktif olanların, torrentlerin, YouTube’dan indirilenlerin, videoların veya müziğin elimizde olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda hepsini bir bütün olarak görebilmemiz için bir tane var. Bu nedenle, tahmin edebileceğiniz gibi, bu aynı zamanda varsayılan torrent istemcimiz olabilecek bir programdır.

Bu da bunları hızlandıran bir öneri. İndirilenler dosyaları gerekirse birkaç parçaya bölerek gerçekleştiriyoruz. Bunların hepsi aynı anda indirilir ve söz konusu olduğunda bize yardımcı olacaktır. dosyaları indir geniş format verimli. Elbette, iznimiz olmadan kesilen indirmeleri yeniden başlatmamıza da izin veriyor. Yeni indirmeler oluşturmak için bir İnternet URL’sini sürükleme veya + düğmesi aracılığıyla girme olanağımız var.

ekle ücretsiz indir

Ücretsiz İndirme Yöneticisi Ayarları

Bu nedenle ve tahmin edebileceğiniz gibi, Free Download Manager programını başlatmak ve kullanmak ilk başta çok basittir. Ancak aynı şekilde, bu görevlerde zaten daha deneyimli olan kullanıcılar, kişiselleştirmek işleyişini daha da artırmaktadır. Bunun için programı Bize bir dizi çok kullanışlı fonksiyon ve özelleştirilebilir parametre sunuyor.

Anlattıklarımıza ulaşmak için sağ üst köşede üç yatay çizgi ile temsil edilen menüye geçiyoruz. Burada bir dizi seçenek buluyoruz. Bunlar, programı taşınabilir hale getirmemize, tüm indirmeleri dışa aktarmamıza veya programı güncelle.

Ücretsiz İndirme Yöneticisi Menüsü

Ancak bu durumda bizi ilgilendiren, Tercihler girişidir. Üzerine tıklayarak Free Download Manager’ı yapılandırmamıza yardımcı olacak yeni bir pencere buluyoruz. Burada birkaç iyi farklılaştırılmış bölüm buluyoruz. Örneğin Tarayıcı Entegrasyonu’nda programı tercih ettiğimiz web tarayıcısına ekleme olanağımız var. Bir diğer önemli bölüm Trafik Limitleri bölümünde bulunur. Ve olağan olan şu ki, bu programla birlikte İnternet’i de kullanan diğerlerini kullanıyoruz. Yani buradan belirtebiliriz Bant genişliği Free Download Manager’ı kullanmak istiyoruz.

Yapılandırma Ücretsiz İndirme Yöneticisi

Aynı şekilde, bu pencereden belirtebiliriz bağlantı sayısı maksimum veya eşzamanlı indirme. Ve bu uygulamadan torrentleri P2P ağları üzerinden indirebileceğimizi de unutamayız.

Ücretsiz İndirme Yöneticisi nasıl ücretsiz indirilir

Daha önce de belirttiğimiz gibi bu, tek bir euro ödemeden yapabileceğiniz bir uygulamadır. Bunun nedeni birden fazla sistem için geçerli ücretsiz bir proje olmasıdır. Böylece, Ücretsiz İndirme Yöneticisini indirebiliriz pencerelermacOS, Linux veya Android, hepsi aynı bağlantıdan.

İndirmeleri yönetmek için diğer alternatifler

uAl

Burada Windows ve Linux için çok hafif bir indirme yöneticisi ile karşı karşıyayız. İçerdiği işlevler sayesinde aynı anda birden fazla dosyayı indirebileceğiz veya dosyaları bir indirme kuyruğuna koyabileceğiz. Ayrıca, ihtiyacımız olduğunda bunları duraklatmamıza ve devam ettirmemize izin verir veya toplu indirme. Zevk almak için bu bağlantıdan yapabiliriz.

Jİndirici

Yıllardır sektörün en popülerlerinden biri olan JDownloader ile ilginç bir öneri daha bulunuyor. Bu, İnternet portallarından dosya indirme sürecini iyileştirmekten sorumlu bir uygulamadır. Çok kanallı indirmeleri destekler ve indirmeleri otomatikleştirmek için kendi CAPTCHA tanıma sistemine sahiptir. Programı bu şekilde buradan indirebilirsiniz.

Turbo İndirme Yöneticisi

Bu, tarayıcı uzantısı olarak çalışan başka bir çok kanallı indirme yöneticisidir. Ama aynı zamanda kalabalık işletim sisteminden bağımsız bir uygulama olarak da kullanabiliriz. indirme hızı. Buradan programa iniyoruz.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…