Fotoğraflar Google Fotoğraflar’dan iCloud’a nasıl aktarılır

Şu günlerde, mobil cihazı değiştir daha kaliteli bir başkası için, işletim sistemini değiştirmeye karar verirseniz, daha da fazlası bir macera haline geldi. Ve mobil (Android veya iOS) değiştirirken en yaygın rahatsızlıklardan biri, galeri ve içinde depolanan dosyalar.

Açıkça bazıları için bu görev en zahmetli olanıdır, ancak Google Fotoğraflar sayesinde bu iş, seçeneği fotoğraf galerisi yedekleme.

Daha önce Google Fotoğraflar ile iCloud’dan Android’e nasıl fotoğraf aktarılacağını anlatmıştık ve bu sefer size göstereceğiz. google fotoğraflardan icloud’a nasıl fotoğraf aktarılır ve böylece her iki yönteme de sahipsiniz.

Daha fazla bilgi: Android mobil cihazlarda iCloud e-posta hesabı nasıl kurulur

Fotoğraflar Windows ve Mac’te Google Fotoğraflar’dan iCloud’a Nasıl Taşınır?

Lütfen uygulamanın Google Fotoğraflar mükemmel çalışabilir iOS ekosistemi. Ancak, isterseniz google fotoğrafları kullanmayı bırak ve kesin olarak bulut depolama sistemine geçiş yapın. iCloudyapman gereken şu:

Fotoğraflarınızı Google Fotoğraflar’dan PC’de iCloud’a aktarabileceğiniz kadar kolay

  • İlk sen git Gmail hesabı ve fotoğraflar bölümüne girin.
  • Uygulamada önceden kaydedilmiş tüm galerinizi gösterecek Google Fotoğraflar. Şimdi hesabınızda olmasını istediğiniz fotoğrafları seçin iCloud.
  • Seçilen fotoğrafları indirin. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, tıklamanız yeterlidir. üç nokta sağ üstte bulunur ve seçeneğe tıklayın “İndirmek”.

Fotoğrafları Google Fotoğraflar'dan Windows ve Mac'te iCloud'a aktarın

iCloud fotoğraflarını seçin ve bilgisayarınıza indirin

  • Ardından süreci başlatacak ve seçilen fotoğrafların her biri bir dosyaya indirilecektir. .RAR dosyası. Sonunda, dosyayı açın ve indirilen tüm fotoğraflar hemen bilgisayarınızda olacaktır.
  • Şimdi giriş yapmak uygulamasında iCloud ve üzerine tıklayın fotoğraf simgesi.
  • Sağ üstte bulunan bulut simgesine tıklayın ve bilgisayarınıza indirdiğiniz fotoğrafların her birini seçin, işiniz bittiğinde tıklayın “Şarj etmek”. İşlemin tamamlanması için tahmini bir süre bekleyin ve bu kadar.

fotoğrafları Google Fotoğraflar'dan Windows ve Mac'te iCloud'a aktarın

PC’den fotoğraflarınızı iCloud’a yükleyin

Fotoğrafları Google Fotoğraflar’dan iPhone’da iCloud’a Aktarma

Fotoğrafları Google Fotoğraflar'dan iPhone'da iCloud'a aktarın

Böylece iPhone’unuzla Google Fotoğraflar’dan iCloud’a aktarabilirsiniz

Bu adımları gerçekleştirmek için uygulamaya sahip olmanız gerekir. iPhone’unuzda yüklü Google Fotoğraflarardından aşağıdakileri yapın:

  • iPhone’unuzdan Google Fotoğraflar uygulamasını başlatın. Uygulama talep ederse yedeklemeyi etkinleştirerişim vermemelisiniz.
  • bölümü bul “Albümler” uygulamada senin depolanmış fotoğraf Galerisiistediğiniz fotoğrafların her birini seçip basılı tutun iCloud’unuza kaydedin.
  • Son olarak, simgesine basın “Paylaş” üstte bulunur ve seçeneği seçin “Görüntüleri kaydet” ve hazır. İşaretlenen tüm fotoğraflar cep telefonunuza ve iCloud’unuza kaydedilecektir.

Tüm bu sürece başlamadan önce, hizmetin Google Fotoğraflar kadar saklamanızı sağlar. 15 gigabayt dosyahem fotoğraf hem video. Tersine, iCloud sadece var 5 gigabayt Ücretsiz depolama.

Daha fazla bilgi: Kişiler iPhone’dan Android’e nasıl aktarılır veya tam tersi

Şimdi, yukarıda belirtilen özelliklere ve adımlara mükemmel bir şekilde uyarsanız, yapabileceksiniz. fotoğrafları google fotoğraflardan icloud’a taşı Sorun yok. Bu makaleyi beğendiyseniz, videolarınızda kesinlikle çok faydalı olacak bu 2 yeni Google Fotoğraflar özelliğine bir göz atmayı unutmayın veya daha da iyisi, Google Fotoğraflarınızı nasıl daha kolay paylaşacağınızı öğrenin.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Google Fotoğraflar’dan iCloud’a nasıl fotoğraf aktarılır girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…