Fortnite: Sızıntıya göre Street Fighter’dan Chun-Li ve Ryu oyuna gelecek

Zaten silinen bir tweet aracılığıyla Fortnite sızıntısı yayınlandı. iki popüler sokak dövüşçüsü oldukları için bu “avcı” etkinliğinde kimsenin görmeyi beklemediği birkaç karakter sunuyor bize.

Bir şans elde etmek için Sheng Long’u yenmelisiniz.

Sızıntı bizi bir videoyla tanıştırıyor. Ajan Jonesy, bir portal aracılığıyla Street Fighter evrenine gelir ve o sırada savaşan Ryu ve Chun-Li’yi kaçırır..

Neyse ki sızıntının kaldırılmadan önce ekran görüntülerini alabilen kullanıcılar vardı. ve şimdi elimizde gelecek olan kostümlerin ve Jonesy’nin iki sokak dövüşçüsü çaldığı anın görüntüleri var..

Bu, ele alınan avcıların dinamiklerini tamamen değiştirmeye geliyor. bu sezon ve bu iki yerde olabilecek bazı büyük isimleri dışarıda bırakın.

Ancak Fortnite’ta Chun-Li ve Ryu’nun aynı anda olması her gün görmediğiniz bir şey. ve dürüst olmak gerekirse, bu çok ilginç bir şey ve oyun alanında çok büyük bir olay.

Yani artık sadece bu iki karakterin resmi olarak açıklanmasını bekleyebiliriz. Epic Games ve Fortnite’ın resmi hesaplarına göre, franchise’lar arasındaki bu önemli geçiş hakkında kesinlikle çok daha fazla bilgiye sahip olacağız..

Bu arada, Fortnite ve aynı evrendeki özel konukları hakkında duyurulan diğer her şeyi arıyor olacağız, çünkü şimdiye kadar elimizde The Walking Dead’den iki karakter (Daryl ve Michonne), Terminator T-800 ve Sarah Connor, Mando ve Grogu, GI Joe’dan Snake Eyes, The Flash, Kratos, Master Chief, Predator ve bazı Tron görünümleri. Kesinlikle çok büyük bir içerik ve kesinlikle burada bitmeyecek.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…