Fortnite: Battle Royale’de Tron kaplamaları nasıl elde edilir?

Epik Oyunlar Bu hafta en popüler video oyunlarından birinde birkaç geçiş ortaya çıkardı: Fortnite. Flash Cup’ın gelişi bir sansasyon yarattı çünkü süper kahraman kostümü bu cumartesiye kadar ücretsiz olarak alınabiliyor ve ardından mağazada olacak. Ama aynı gün, 1982 filmine gönderme yapan başka karakterler de çıktı.

karakterleriyle ilgilidir tron. Bu fütüristik filmde dört karaktere ek olarak ada seti de geliyor. Bu nedenle, bunları elde etmenin tek yolunu size söylüyoruz. Epic Games portalı, koleksiyonun “İletim sonu” olarak adlandırıldığını inceliyor. Çeşitli oyuncular ve farklı yönleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Uygun öğeler şunları içerir: “Şifreleme, Güvenlik Duvarı, Proxy, Veri Yolu, Datagram, Bit Akışı, Komut Satırı, Yükleme, Io ve Geniş Bant, çıkarılabilir bir kask içerir”, ayrıntılı olarak açıkladılar.

Ayrıca Fortnite’ta Tron’un en ikonik yönlerini vurgulamak için oyun alanlarına referanslar ekliyorlar. Son olarak, “Hafif Moto Rideable Planör ve Identity Disco Kazma ve Retro Sırt Çantası”nı içerir.

Fortnite’ta Tron kostümü nasıl elde edilir?

Video oyununa geldiğinden beri mağazadan başka bir yol yok. İncelemede, giriş yolunun video oyunu içindeki nesne deposundan geçtiğini belirtiyorlar.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…